Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a melleimet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a melleimet. Hogyan fogadhatnám el őket?

Figyelt kérdés
Sosem voltam megelégedve a cicimmel; ráadásul a barátomnak is teljesen más típusú mellek az ideáljai, és ez csak még jobban rombolja az önbizalmamat. :( Megműttetni nem szeretném, mert fájdalmas, túl sokáig tart a gyógyulási időszak és persze drága. Van valakinek bármilyen ötlete vagy tapasztalata a témában?

2015. ápr. 4. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
olyan melltornát sajnos nem ismerek:/ de olvastam, hogy voltak olyan nők, akik jártak úszni és javult a tartásuk és a mellük is nőtt ettől:D tehát most én is elkezdtem úszni:D
2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kár, hogy vízfóbiám van. :D
2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát akkor próbáld ki a pilatest, barátnőmnek attól nőtt:D
2015. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha az úszástól nőne a nők melle, nem a vén papák áztatnák egész nap a seggüket a fürdőkben.

A legtöbb úszónőnek ugyan is kis melle van.

Ez áramvonalas, és nem gátolja őket 100 gyorson.

Egy nagymellű mellett hatalmas előnyük van.


Az lehet, hogy kicsi feszesebb lesz, mert az egész mellkasod mozog, és izmosodik, de hogy nőni ettől nem fog, az biztos.

2015. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát jó, rosszul fogalmaztam:D szóval picit megemelkedik és nagyobbnak fog tűnni:D
2015. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van: Gyere össze velem és el fogod fogadni őket. Az elfogadáson kívül amúgy sincs jobb ötletem.


Amúgy van egy olyan érzésem, hogy a kérdés egyszerűen kamu.

2015. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel túl nagy mell nem létezik!:) Inkább örülj neki, hisz a legtöbbünk a nagy melleket szereti, én speciel imádom! A tied is gyönyörű lehet!
2015. ápr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!