Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik ilyen sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik ilyen sokszor az érzésem valaki iránt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egyik reggel felébredtem az álmomból, és eszembe jutott, hogy arról a fiúról álmodom, aki tetszik, meg régen szerelmes voltam belé, és pár napja is "belé voltam zúgva". Reggel úgy éreztem, hogy nincs más, nekem ő kell, viszont egy óra múlva rájövök, hogy ennek semmi értelme, mert megy ki Angliába. Estére viszont már megint úgy érzem, hogy szeretem.

Valaki segítsen mitől lehetek ennyire "összezavarodva". A fiút is teljesen összekavarom, mert írok neki, hogy találkozzunk, mert hiányzol. Viszont ahogy megírom már meg is bánom, de ha meg nem írok azt is megbánom.

Valaki valamit mondjon, kérlek!

(És az életüket megunt, mindenbe belekötő emberek kíméljenek!)

14/L



2015. ápr. 5. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sose voltál még szerelmes.

Fellángolás és realizáció együttes jelenlevése.

2015. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert még csak 14 éves vagy és a mási nem iránti vonzalomért felelős hormonok még igazából csak most kezdenek termelődni! Egyszerű kémia az egész! :)
2015. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. ápr. 5. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert fiatal vagy, és ez nem igazi szerelem, csak tinédzserkori vonzódás, fellángolás. A koroddal együtt jár a bizonytalanság, a folyamatosan változó döntések.
2016. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!