Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami bajom van? 12l

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, lány és még soha nem voltam szerelmes..soha!! Engem speciál nem zavar de a barátnőim szerint jégszívem van �

Ez csak fura? Vagy ez jelent valamit?

Ja és bocsi ha rossz kategóriába rakatam



2015. ápr. 5. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:

igen ez azt jelenti h a bnőd hülye :)

majd eljön az idő amikor úgyérzed h neked szükséged van szerelemre. Nem kell eröltetni. :)

2015. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még reggel van az a szerencséd, és még nem idegelt fel annyira a többi idióta hogy beszóljak, plus még fiatal is vagy úgyhogy ja ..
2015. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fura, én annyi idősen rá se néztem a fiúkra... Később érő típus vagy, ez nem is baj, legalább nem teszed szét a lábad 13 évesen, mint a többi romlott kislány.
2015. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőid sem voltak még azok, hidd el.
2015. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DiMalto ***** válasza:
a 4 éves fiam sem volt még soha szerelmes... vigyem orvoshoz vagy rögtön hívjam rá a rohammentőt??
2015. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sulyos bajod van! Rossz, idiota barátnöket választottál!:-)))
2015. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Apró jégszívedbe melegséget lehelnék.


Ricsi, a Kopaszodó Kéjvakond

2015. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segitettetek :) ❤
2015. ápr. 5. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a veled egykorúak nem tudják, mi az igazi szerelem! Meglátnak egy helyes fiút az utcán és azt mondják, hogy szerelmesek!

Semmi gond nincs ezzel. Az én igazi szerelmem 15 évesen jött, azóta is együtt vagyunk

17/L

2015. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12 évesen ne aggódj ilyesmin... jégszív, - elég süket duma.

:D

2015. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!