Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kéne még várnom? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kéne még várnom? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves vagyok(lány) és már 2 éve vagyok szerelmes. Nagyon szeretnék már tovább lépni és elfelejteni(a bizonyos személyt), hiszen tudom hogy nem lesz semmi, de nagyon nehezen lépek tovább, és könnyebb lenne ha megismernék másokat is, de erre jelenleg sajnos nem igazán van időm hogy eljárkáljak helyekre. Ha ez továbbra is így lesz, nagyon sokáig kell még várnom, hogy elfelejtsem? Mert már nagyon rosszul érzem magam emiatt. Normális esetben nem írnék ide, mert nem teljesen az én világom, de nagyon nehéz már ><
2015. ápr. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra van időd amire szeretnéd. Ha tényleg nagyon nem akarod elfelejteni (márpedig nagyon nem akarod), akkor kell valaki aki mellett ne érdekeljen. Ergo ismerkedned kell. Olyan nincsen hogy 1 héten nem tudsz elmenni legalább egyszer 2 órára egy bárba ahol új emberekkel találkozhatsz.
2015. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ebben lehet igazad van

Az is a baj hogy mindennap látom, és ez sem segít

2015. ápr. 5. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy éjszaka bulizni, rúgj be és hagyd hogy valaki megkettyintsen. Utána jobb lesz kicsit :D
2015. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés... Én is voltam nemegyszer plátóilag szerelmes... kb. 14-18 éves korom között, igaz, volt vagy 3-4 ilyen "szívszerelem". :))) Ja és igen, valós kapcsolatnak esélye nem volt, merthogy kb. mindig tanárok, idősebb, házas palik voltak a "kiszemeltek'.

Engem az segített ki, hogy tudtam, hogy ilyen vagyok, belezúgok, pár hónap, év nonsztop rágondolás, szerelem, fantázia, aztán úgy elmúlik, hogy észre nem veszed... és utána tök közönbös lett nekem mind!

Szóval bízni kell a felejtés erejében! Nem rossz dolog egy plátói szerelem sem, de azért túl sokáig nem szabad tartania, erre neked is törekedni kell gondolatban.

Aztán nyugi, az élet ilyen. Mindig lesz újabb és újabb, aki megtetszik, még ha nem is hiszed el! Az igazán jó pedig az, ha olyanra találsz, akivel kölcsönös az érzés.

2015. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok most :-(.16F.
2015. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!