Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kéne vele? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele? Vagy érdemes várnom, hátha kialakul majd kettőnk között minden?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és most van először komolyabbnak mondható kapcsolatom, eddig bizonyos okok miatt nem érdekelt a dolog. Barátnőm kicsit fiatalabb nálam, még nem vagyunk együtt 4 hónapja. Az első 1-1,5 hónapban tök jó volt minden, úgy éreztem szeretem őt, jól elvoltunk, simán elbeszélgettünk egymással, és úgy tűnt, szinte mindenben hasonlítunk is.


Mostanában viszont megváltozott minden köztünk. Veszekedni most se veszekszünk tulajdonképp semmin, max nagyon apró nézeteltéréseink vannak, de az lehet az oka ennek hogy 2 hónapja konkrétan nem beszélgetünk egymással komolyabb dolgokról. A kapcsolat elején 5-6 órákat végigdumáltunk, de mostanában alig van közös témánk. Ő szerintem szeret engem, de én egyre nehezebben tudom elképzelni hogy sokáig együtt maradnánk. Ahogy egyre jobban megismertem kiderült hogy nem is hasonlítunk egymásra annyira mint hittem, ő elég depresszív személyiség, míg én sokkal életvidámabb típus vagyok. Most ebbe belemehetnék jobban, de felesleges, a lényeg hogy talán nem is illünk össze annyira.


Másfelől nézve meg vannak dolgok amiket nem szeretnék elveszíteni ebből a kapcsolatból, és félek hogy ha szakítanék is vele később megbánnám a dolgot. Lehet hogy csak túlreagálom a dolgot? Szerintetek érdemes lenne várnom még, hátha csak ideiglenesek a problémák?



2014. ápr. 26. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

miket nem szeretnél elveszíteni?

ha nincs közös témátok és ennyire kételkedsz akkor sokáig nem érdemes húzni :/ ha ilyen rövid idő alatt már kezd unalmas lenni, ott valami nem okés

lehet a közös idő és közös programok hiányoznak, vagy tényleg nem illetek össze

2014. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy nagyon kedves, jóindulatú lányról van szó, ami nem túl gyakori sajnos mostanság... Plusz tényleg elfogad olyannak amilyen vagyok, nem kell megjátszanom magam előtte, önmagam lehetek, stb... Ezek biztos hiányoznának...


De szerintem is igazad van, még átgondolom azért a dolgot. Köszi a választ.

2014. ápr. 27. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
de ne azért legyél vele mert éppen nincs más aki jobb, ne viccelj még csak 18 éves vagy. a kérdés az hogy szereted-e, és jó-e vele és tudjátok-e támogatni egymást...
2014. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Martin55 ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem kell hasonlítani egymásra ! Ha mindig ugyan azt gondolnátok az uncsi is lenne :S Ezek nem olyan nagy problémák és kicsit túl reagálod a dolgot.Az elején még csak ismerkedtetek persze hogy órákig beszéltetek :) Keresetek valami programot és csináljatok valamit közös :) Nem kell rögtön a szakításra gondolni, mert mostanság normális lányt nehéz találni , de viszont tényleg ne azért legyél vele mert nincs más :)
2014. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!