Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nok! Ti varnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nok! Ti varnatok augusztusig egy pasi miatt?

Figyelt kérdés
Regota tetszik, hiaba probalok meg ismerkedni masokkal, senki nem fog meg annyira, mint o. Legkozelebb augusztus kozepen fogok vele olyan helyzetbe kerulni, hogy esetleg beszelhetunk. Ti varnatok ra?
2015. ápr. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs más és tényleg szeretem, akkor mindenképpen :)
2015. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Mert hiába tetszik valaki, ha még arra sincs lehetőségem, hogy megismerjem, és konkrétan azt sem tudom, hogy igazán összeillenénk-e, így egy nagy zsákbamacska az egész, tetszeni meg bárki megtetszhet ez idő alatt és az lehet olyan, aki ott is van, nem kell rá várni és lehet belőle komolyabb is.

És ha augusztusban beszélsz vele, aztán meg fél évig megint nem, akkor lemaradnál az életről, egy komolyabb lehetőségről, csak mert tetszik?

De ha te várni akarsz rá, várj nyugodtan, ha te így érzel, az a te döntésed.

2015. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
addig beszélj vele telefonon, interneten keresztül
2015. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ül?
2015. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

augusztusig még akkor sem, ha tudnám, hogy szeret.

persze lehet, hogy nem alakul másképp az életem, és szépen folytatjuk, ami elkezdődött.

2015. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!