Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom számtalan ilyen kérdés van.De úgy igazából mit kedveltek egy lányban pl.:humoros,vicces testalak,és mik a hátrányok egy lány számára szerintetek pl.:túl....

És a kor számít nálatok?



2015. ápr. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretem ha vicces és jót lehet beszélgetni vele..

Nem szeretem h mind itthagy, amint meglát..

2015. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CptTomato ***** válasza:

Csak tudjon szexi lenni....

És engem akarjon magában ..saját magán kívűl

2015. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalam szamit a kor..20 eves vagyok..Nem tudnam elkepzelni 15 eves kislannyal magam..legalabb 16-17..de akkor is erett..

Hatranyok: Dohanyzas,ivas tulzasban, kover diszno,gebe stb..:D

2015. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alacsony, kicsit husi, aranyos, kicsit olyan játékos de mégis nőies, picit bolond, kedves, érzékeny de próbálja magát erősnek mutatni több kevesebb sikerrel, picit sértődékeny de kiengesztelhető ez azért mert nagyon cuki egy lány mikor kicsit durci és odamegyek megölelem hogy jaj semmi baj na szóval érted



17/F

2015. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy engem szeressen és ha velem van, csak én legyek neki. Nevessen, kedveskedjen, hagyja, hogy kedveskedjek. Szeresse a mozgalmas programokat, de el lehessen vele lenni a négy fal között is. Test annyira nem lényeges, az erős túlsúlyt leszámítva. 18F
2015. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne játssza meg magát! Saját magát adja. És ne legyen egyoldalú a kapcsolat.
2015. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok :)
2015. ápr. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!