Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen fiúknak tetszhetek külsőre?

Figyelt kérdés
Hullámos aranyhajam van ami derékig ér,széles vállam van normál méretű mellem,széles csípőm,van derekam, van rajtam egy kis felesleg de nem vészes, az öltözködésem normális(csőgatya+pulcsik/néha feszülős néha sima póló) zöldesbarna szem, kisebb száj de telt, kerekebb/szívalakú fej, néha spirálozom magam és teszek fehér szemfestéket vagy a szemem sarkába egy kevés szemcerkát, nincs sok pattanásom de ha van kikorrektorozom, a fogsorom normális a szemfogam egy kicsit hoszabb, 170 cm vagyok

2015. ápr. 5. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Viking fiúknak szerintem.
2015. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Bármilyennek :)
2015. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Igy olvasva oké de latni kell :D
2015. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen, a többi meg le van tojva :)
2015. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem bejön magasságod pont jó:D én 181cm vagyok:D már csak az évek lehetnek különbözők:D
2015. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 To7ka ***** válasza:

szemfogad növeszted még egy picit, és neki:

[link]

2015. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem :)
2015. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerinten mutass kepet es meglatjuk :)
2015. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a szív alakú fej?
2015. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fura kérdés, hogy milyen fiúknak, ez nincs így megszabva.Lehet, hogy meglát egy fiú a utcán és szerinte szép az arcod, de lehet, hogy valak meg az utcán beszól, hogy jó a segged (nekem már mondták).És ha leírsz pár dolgot rólad, nem hinném, hogy így el tudnánk képzelni.De amúgy biztos sok fiúnak bejöttél már, akikről nem is tudsz.
2015. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!