Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a barátommal?

Figyelt kérdés
Két hónapja jártunk, előtte egy éjszakára összejöttem a barátnőm pasijával. Szerettük egymást de ott volt a barátnőm, és nem akartuk bántani. Szóval a lényeg, hogy a srácnak autóbalesete volt és nem biztos hogy túléli, kórházban van...én be szeretnék hozzá menni, nagyon aggódom érte, de félek, hogy ott minden kiderülne mert nem bírnám sírás nélkül, ahogy azt sem tudom, hogy mi legyen a jelenlegi barátommal. Ti mit tennétek a helyemben? 21 L

2015. ápr. 6. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Elmennék a kórházba. A barátom pedig nem érdekelne bemennék a kórházba és Ott csöveznék mellette.

Írj privit ha szeretnél:)

2015. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
87%
Elásnám magam a kertben. Plusz soha nem lennék a helyedben, mi az, hogy egyszerre átba.zod a barátnőd, és a pasid is? Miből raktak össze? Miért tudsz így létezni? Még a balesettől függetlenül, és itt hogy a viharba az a megoldás, hogy annyira nem vagy képes, hogy legalább csukva tartsd a szád és szeresd?? Remélem kamu kérdés. Tudod mennyit jelentenél neki, hogy ott vagy? És ha már tönkre tettél 2 embert boldogan önszántadból, hogy nincs annyi gerinced se, hogy magadban tartsd, és legalább a kórházban a maximum szeretet add neki? Inkább tűnj el az életéből, adjon az erőt a srácnak, hogy soha többé nem kell Téged látnia.. Fhuj de visszataszító egy ember vagy te...
2015. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló a barátnőm pasija van kórházban nem a barátom!
2015. ápr. 6. 18:37
 4/8 To7ka ***** válasza:

Hopika:D Felhúztam magam az első 2 sor alatt, köszönöm hogy kijavítottál!:)

Akkor természetesen legyél mellette, bár továbbra is nagyon elszúrtad...

2015. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress új barátnőket, a mostani pasiddal szakíts.
2015. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát, azt írtad, a kiscsávó valszeg átmegy a kéményen, szal nincs tanú. No problem any more. Btw u r a fuckin' slut.
2015. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd pasijával barátok vagytok, akkor teljesen természetes, hogy sírsz, ha meglátod a csöveken. Menj be.
2015. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne menj be hozzá, mert akkor meghal.
2015. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!