Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt rengeteg nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt rengeteg nő, hogy neki az a feladata párkapcsolat és szerelem terén, hogy találjon egy rosszfiút, és változtassa meg?

Figyelt kérdés

Ez az egész szerelem dolog nem arról szólna, hogy próbálunk egy hozzánk hasonló elvekkel rendelkező embert keresni, amiben pedig különbözünk, abban elfogadjuk a másikat, és nem akarjuk megváltoztatni?


A nők nagy része miért akar egy rosszfiút megváltoztatni, ahelyett, hogy egy normális férfival (nem a nyálas, aranyos jófiúra, hanem egy intelligens, erkölcsi és emberi értékekkel rendelkező férfira gondolok) jönne össze?



2015. ápr. 6. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
passz de ez alapból baromság úgy se lehet őket megváltoztatni :D de ők azt hiszik majd én jó kis fiút nevelek belőle
2015. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat, hogy igy valaszolok, de engem a betegsegemmel nem birnak elfogadni es megakarnak valtoztatni, pedig nem gyogyithato.
2015. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor nem baj, ha tizenévesekről, fiatalokról van szó. Ha adott egy értelmes, a fiúnál érettebb lány, aki képes előrelátóan gondolkozni, akkor szerintem ez normális és hasznos lehet. Nem hiszem, hogy feltétlenül a rosszfiút keresné(nk), de ha minden adott, ha összepasszolsz valakivel, és csak ez az egy, értékrendbeli különbség áll fenn, akkor érdemes megpróbálni összecsiszolódni. Ez persze azt is megköveteli, hogy a nő részéről is legyen egyfajta tolerancia, az ő gondolkodásában is szükségesek valamilyen szintű változások, de még mindig jobb, ha a nő húzza jó irányba a férfit, mint fordítva. Ismétlem, ezt a fiatalok esetében tartom érvényesnek, amikor a fiú elsősorban menőségből, lázadásból, szórakozásból él olyan életet, amilyet, csak azért, hogy kiélje magát. Hova jutna a világ, ha nem jönne néha egy-egy lány, aki megváltoztatja őket? :)
2015. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav ***** válasza:
100%
a férfi és a nő összejön. a nő azt gondolja, hogy a férfit majd megváltoztatja. a férfi az gondolja, hogy a nő örökre ilyen marad. mindketten tévednek :D
2015. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!