Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elhagyja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réci20 kérdése:

Mit tegyek, hogy elhagyja a barátnőjét értem?

Figyelt kérdés
Volt egy 4éves kapcsolatom, már nem voltam szerelmes. Együtt jöttünk dolgozni külföldre, egy céghez.A testvére az egyik kisfőnök itt, ő segített.Már az agyamra ment, hogy az exem megkapja a pénzt, nem keveset és pár nap alatt majdnem kinullázódott.Nem alkoholra, csak mindig valamire költött.Én 23, ő 24.Nem akartam vele elrontani az életem. Külön céges házba kerültünk, alkalmazkodva a munkahelyekhez. Itt találkoztam egy férfival, aki az első pillanattól vonzó lett számomra.Együtt kezdtünk dolgozni az első héten.Kiderült mennyi közös van bennünk és szinte non-stop nevetünk. akármikor meglát, már mosolyog. 2hétvégén kicsit összeültünk többen iszogatni, itt a házban. megmondta h tetszem neki, énis elmondtam és együttalvás lett a vége. Azáta többször összekerültünk, de csak titokban. De van barátnője. Mondta h nem tervezi otthagyni(3éve vannak 1ütt),mert a csaj szereti, meg azért ő is, de mégis van velem és keresi a társaságom. és mindig figyel, lesi a szemkontaktust.ezt látom rajta. mondta h vannak bizonyos érzelmei, h jól érzi magát velem, de nem megyek el rajta. én az exem közben elhagytam. De nem tudom ebből lehetne e valami a jövőben.Lehet gond neki az is, hogy a barátnője bátyja is itt dolgozik, de másik városban és egy-két haver. mondta h baj lenne, ha megtudnák...lehet csak ettől fél? amugy a barátnőjének alig ír,nem hívja, van h 2napig. akkor milyen szerelem ez? nekem folyamatosan visszajelez. haza 5-6hetente jár mindig egy hétre csak.akkor is titokban nekem ír.Azt mondja, majd meglátjuk. de mégse akarja őt otthagyni. jóljönne néhány tanács. Köszönöm :)

2015. ápr. 6. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugni jó vgy neki, baratnonek kevés vagy. Vagy elfogadod így, vgy befejezed vele. Nem fogja elhagyni miattad a barátnőjét
2015. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, ha elhagyja a barátnöjét, és veled lesz együtt, akkor nem fogja ezt tenni? Akkor ha már veled nem olyan jó, akkor nem fog mással szemkontaktust keresni?


Èn megértem, hogy az elején nem akarta a barátnöt elhagyni, és azt is hogy veled kikezdett. De most mikor még otthonról is neked ír, akkor miért nem hagyja el a barátnöjét?

Szerintem vagy gyáva és nem meri otthagyni, vagy egyszerüen neki több kapcsolatra van szüksége.


Ha veled lesz együtt akkor ha majd veled sem jó a kapcsolat, akkor neked sem fogja azt megmondani, hanem majd megcsal valakivel. Ha pedig több kapcsolatos ember, akkor rövid idön belül megint lesz melletted kapcsolata.


Most mondhatod azt, hogy már most meg csal téged, mert haza megy a barátnöjéhez.

2015. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
semmit ne tegyél,ha kellesz neki lépni fog.Én férjem az esküvőjét mondta le egy hónappal előtte,értem.Engem akart,nem a másikat,és lépett.Ha nem vagy elég jó neki,csinálhatsz bármit,akkor is csak a puncid lesz a mérvadó. 26N
2015. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

foglalt pasi legeyn tabu

Egy igazi nonek van tartasa es nem bujik agyba csak szabad ferfivel es nem ilyen konnyen.

Konnyu no erteklen

2015. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Hú, de egyszerű vagy... Meg is érdemelnél egy ilyen krapekot. Legyen is részed benne: csaljon a hátad mögött egy hozzád hasonlóan buta fruskával.

Nekünk hiába bizonyítgatod, mennyire szeret téged, a tények makacs dolgok, ugye.

2015. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég undorító, de a pasi részéről is. A barátnőjével valószínűleg érdekből van, mert így marad meg a munkája, veled meg azért, mert egy éjszakára jó vagy. Így neki mindene megvan, téged és a barátnőjét pedig kihasznál.
2015. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Közöld vele, hogy befejezted vele a viszonyt. Ennek 3-féle kimenetele lehet:


- rájön, hogy te kellesz neki, otthagyja a barátnőjét és felvállal téged

- nem hagyja el, de próbálkozik nálad

- nem hagyja el, de keres mást kinti macának.


Te viszont talán megőrizhetsz még valamicskét az önbecsülésedből.

2015. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"haza 5-6hetente jár mindig egy hétre"


24 éves férfi egészséges libidóval, nyilván hiányzik neki a rendszeres szex, amit tőled megkap úgy is, hogy nem vállal fel, nem vagy a barátnője.


Hogy neked belefér-e az értékrendedbe, hogy párkapcsolatban élő pasival kavarsz, azt neked kell tudnod, de - a többi hozzászólóval együtt - én sem értem, hogy nem gondolsz-e bele, hogy ha most ennyi tartás és gerinc van benne, akkor ha tegyük fel előbb-utóbb te lennél a barátnője, melletted jó eséllyel ugyanilyen kettős életet élne előbb utóbb.

2015. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Férfiként a következő a véleményem:

A könnyű nőt szét kell b***ni, oszt ki kel rakni a p*csába.

Persze, vegyem el feleségül, hát térjen már észhez.

Egy darab hús, meg kell tömni oszt mehet amerre lát, az ilyen csajt max. fél óráig tudom szeretni, utána teher.

Te is ilyen könnyű nő vagy? Ha igen írj privit, heti fél órára bármit bekamuzok!

2015. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

9es ! tipikusan olyan férfi lehetsz akire rá sem néznek a nők...nem hogy szex ,de szerintem semmilyen kapcsolatod nem volt.esetleg prostituáltal:)

kérdező,szerintem fejezd be ezt a szánalmas kapcsolatot!ez a férfi csak szexet akar tőled ,a barátnőjéhez meg talán valami érdek fűzi.ebből normális kapcsolat nem lesz ,ha neked így is megfelel hát te tudod.egyébként is ,ha mégis lenne valami komolyabb ,hogyan tudnál benne megbízni?

2015. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!