Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek az olyan pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek az olyan pasik nem jönnek be akiknek van egy kis pocakjuk?

Figyelt kérdés
Én átlagos testalkatú vagyok, de sajnos van egy kis pocakom a genetika miatt, az egész család pocakos :S

2015. ápr. 6. 20:13
 1/4 Linó03 ***** válasza:
Nekem attól is függ, hány éves vagy, de amúgy általában a kis pocak nem szokott zavarni. Olyan "emberi" vagy hogy mondjam.
2015. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem igazán érdekelnek a külsőségek, az a lényeg, hogy az a valaki férfias legyen, nem a ruhaméretét nézem, hanem a személyiségét. :) És aki ezzel nem így van, arra szerintem nem is érdemes időt fecsérelni. :)
2015. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scav ***** válasza:
Nekem már a korom miatt van egy kis pocak, nem feltűnő ingben, úgyhogy hozzágyúrtam magam (sajnos a pocak még nem tűnt el) de legalább elég izmos lett a karom hozzá, meg a mellizmom is lett akkora, hogy a pocak nem áll nála kintebb :D És csak heti 3x1 óra intenzív edzésbe kerül és kicsit odafigyelni a kajára (tényleg csak kicsit). Szerintem nem nagy ár érte és sokkal jobban mutatok a tükörben is.
2015. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy az a "kis pocak" mekkora, és hogy mellé milyen a többi rész...
2015. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!