Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok így télen a...

Hogy bírjátok így télen a terhességet? Azokra gondolok akiknek most nagy a pocakjuk.

Figyelt kérdés

Én tisztára kötözött sonkának érzem magam. Nem bírom elviselni ezt a sok ruhát. A kabát meg aztán már tényleg nagyon idegesít. És még hol van a jóidő...?

Előző terhességem nagyobb pocakos részét jó időben éltem át, alig kellett pár ruhadarabot magamra vennem. Nem gondoltam, hogy ez ekkora problémát fog jelenteni.


2012. dec. 31. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jól bírom ilyen szempontból, amit leírtál. Annyi, hogy a csizmát nehéz magamra húzni, így csak akkor veszem azt fel, ha muszáj. Mondjuk a cipőm is nehezen jön rám. Ilyen szempontból örülök, hogy tél van, mert a lábaim, kezeim ígyis eléggé vizesednek, hátha még nyár lenne...

Kismamakabátom nincs, elég, hogy az utolsó gombot nem gombolom be. Más ruhadarabbal nincs problémám, már csak kihúzzuk valahogy :))) Hányadik hétben jársz?

36 hetes km

2012. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanígy érzem magam,mint Te! Nem bírom elviselni még nemterhesen sem,ha be kell öltözködni,hát még így...alulról a férjem öltöztet-csizma,zokni,nadrág-,felülről meg felöltözök magamtól is,csak hát a kabát,na az nagyon szorít,meg tudnék fulladni benne! Még szerencse,hogy ritkán kell felvennem! De nem szeretnék kismamakabátot venni,mert drága és úgysem veszem fel többet. Még nagyon sok időnk van egyébként,mert ikreket várok,a 28.héten vagyok,131 cm a pocakátmérőm,március 26-ra vagyunk kiírva. Szóval messze még a vége...de februártól be kell feküdnöm,így ott meg már annyira se lesz szükségem kabátra,mint eddig.:)

Bár őszintén szólva,amióta terhes vagyok,akármi van rajtam,szinte semmiben nem érzem jól magam,csakis meztelenül. Éljen a természetesség!:P


Te hol tartasz?


28 hetes,ikres kismami

2012. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a cipőkkel van bajom mennyivel jobb lenne egy papucs amibe beledugom csak a lábam :)

Nekem a nagy kabát alatt állandóan melegem van ez is zavar picit, párom meg állandóan öltöztetne be...Én még dolgozom ezért örülök ennek a télnek nem tudom mi lenne ha folyamatosan esne a hó

2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerdán leszek 23 hetes, de akkora hasam van, mintha 30 lennék. Olyan jó volt nyáron, mert akkor csak felhúztam egy papucsot meg egy szoknyát pólóval és mehettem is az utamra. Szerencsére itthon vagyok a kislányommal, így nem kell minden nap teljesen becsomagolnom magam, hogy dolgozni mehessek. Ráadásul a melltartót sem tudom elviselni. És hol van még április vége amikor szülni fogok? :D Na jó egy kicsit kipanaszkodni magamat!
2012. dec. 31. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a csizma jelent a legnagyobb gondot. Ha tehetem sportot húzok szerencsére nincs hó. Sokan kérdezgetik is h miért azt hordok de úgy vagyok vele abba hamarabb belemászok egy cipőkanállal :D

A ruhákkal nincsen gond élvezem sok hosszú kötött pulcsikat hordok cicanadrággal nagyon bejön így :) Inkább csak attól félek h ha lejegesedik az út akkor neh eltaknyoljak. De fázni nem sokszor szoktam ez a nagy pocakkal járó "gondok" totál bemelegít :D

30hkm

2012. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!