Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen mértékig lehet vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mértékig lehet vonzó egy fiatal srácnak a dundiság?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és sajnos nagyon dundi vagyok (157 centi, 73 kiló). Voltam 77 kiló is, már sikerült valamennyit fogynom, folytatom, de lassan megy...


Vannak olyan fiatal (max 20) srácok, akiknek már így is bejönnék? Vagy várjak a párkereréssel, míg sikerül még többet fogynom?


16/L


2015. ápr. 6. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

ez azert még mindig sok...sportolj mozogj figyelj a kajára.


de vannak olyanok akiknek bejöhetsz így is.

miért ne lenne.


de az viszont tény, hogy minnél jobb alakod van (nemfeltétlen vékony, hanem formás) annál hamarabb talalsz párt. :)

2015. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Vagy várjak a párkereréssel, míg sikerül még többet fogynom?" Ezt a mondatot most rögtön, sürgősen töröld a fejedből. Egyrészt, szerintem nem létezik olyan, hogy konkrét párkeresés, legalábbis 16 évesen biztosan nem. Találkozol valakivel, beszélgettek, és vagy bejön, vagy nem.

Én kb. 165 centi vagyok, nagyjából a te súlyoddal, és én is nagyon rosszul éreztem magam, sőt, most sem vagyok elégedett magammal, távolról sem. Nem gondoltam, hogy így bárki egyáltalán rám nézne, aztán összejöttem a barátommal. Amikor azt mondta, gyönyörű vagyok, konkrétan majdnem kiröhögtem, mert egyszerűen nem hittem el. Most sem mondom, hogy elhiszem, de igenis van, aki elfogad úgy, ahogy vagy. :) Külsőségek alapján nem éri meg párt keresni. :)

16/L

2015. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet pasid kövéren is (szerintem te már nem dundi vagy, csak sokkal kevesebb az esélyed. Mert ha az arcod tetszik is egy srácnak, látja, h kövér vagy, így már oda sem megy hozzád, lehetsz akármilyen jó fej, intelligens, humoros, sohasem fog kiderülni.

Vagy ha neten ismerkedsz, hiába kedveli meg a srác a személyiségedet, az első egész alakos fotóig fog tartani a vonzalom.

2015. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!