Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van több esélye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van több esélye a fiatalabb csajoknál egy 23 évesnek vagy egy 43 évesnek?

Figyelt kérdés
16-25 éves csajokra gondolok ,csak szexkapcsolatra

2015. ápr. 6. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak egy számon múlik.
2015. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,ki milyen egyéniség.A nőcsábász idősebb korban is nőcsábász.
2015. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stíluson múlik, nem pedig az életkoron
2015. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav ***** válasza:

Igen, inkább a stíluson múlik, de 16-18 körüli csajnál azért lehet nagyobb esélye van egy 23 éves férfinak, mert életkorban közelebb áll hozzá, de már elég idős ahhoz, hogy lehessen saját kocsija, azaz az egzisztenciából már egy picit tud villantani. Azért egy 16 éves örül annak, hogy 23 éves, (az ő szemszögéből) érett pasija van, aki furikázza, kicsit bevezeti a függetlenebb életbe. A 20-25 évesnek már lehet több kell, ott lehet egy jól karbantartott 43 éves komolyabb anyagi háttérrel, több tapasztalattal könnyebben rúg labdába.

Mondom ezt úgy, hogy 32 évesen azt vettem észre, hogy a 18-25 éves kategóriát elég könnyen meg tudom kapni, szerintem kevesebbet kell pedáloznom érte, mint egy 23 évesnek. Kivételek persze akadnak.

De tényleg sokat számít a stílus és a kisugárzás. Ja, és mostanában a farmer-póló-sportzakó kombóra nagyon jönnek az én és barátaim tapasztalata szerint is.

2015. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!