Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kezdem megérteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kezdem megérteni a nem adonisz de anyagi gondokkal nem küzdő embereknek hogyan lehet szép, jóképű fiatalabb társa. Nektek mi a véleményetek? Én eddig kicsi különbséget láttam a "hivatásosok" és közöttük.

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Hát drága, ez régóta egyértelmű :D Igazából biztos vagyok benne, hogy vannak olyan esetek, ahol a belső szépség vonzza az illetőt, s nem a pénz. Sok olyan kapcsolatot láttam, ahol a leányka trehány, léha, nem törődöm volt, s arcra sem volt igazán szép. Nem volt még anyagilag sem csúcsponton, de a pasija baromi jó testű, szép arcú fiú volt. Na és az ilyen eseteket te mire véled? :D Egyébként oké, a pénz, ha mindent megkapsz, egy ideig boldogít, de ráun az ember, s mindig többre vágyik. Olyat nem tudok elképzelni, hogy egész életén keresztül egy szép, csinos leány, majd egy trehány ember mellett fog maradni.
2015. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én sem gondolom, hogy egy életre szólható kapcsolat lehetne egy ilyenből. Max ha egyébként értelmes a gazdag fél és eljár felettük az idő, megszokják egymást.


Ami miatt eszembe jutott, hogy társadalmilag ez egyértelműen elítélik, de tényleg elítélendő lenne ez? Gyakorlatilag fel lehet fogni egy üzletnek is. Mindkét fél tisztában van a feltételekkel, megállapodtak, még ha nem is írásban, mindkettőnek jó és rossz is benne valami. Igazából mi is az ami miatt nem fogadja ezt el a társadalom? Gondolom azért, mert felfogható úgy is, hogy a testével kereskedik az ember, ami meg nem elfogadott. És mondjuk valljuk be van is benne valami, ha a hivatásosokról beszélünk, de egy ilyen kapcsolatba akár bele is férhetne, nem? Az már más kérdés, hogy kinek mihez/kihez van gusztusa...

2015. ápr. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!