Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azért tetszik, mert nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért tetszik, mert nagyon hasonlít a volt barátomra, akkor lenne értelme megismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt barátom volt az első nagy szerelem az életemben , most 19 éves vagyok.Több,mint fél éve lett vége.


Fájdalmasra sikeredett a szakítás..mert elhúzódott, nehéz volt túltenni magam rajta . Most ott tartok,hogy még eszembe szokott jutni ,de erős vagyok ,és a jövőre koncentrálok.


Facebookon bejelölt egy srác,még pá hónapja ... már szembesültem azzal,h emlékeztet a volt barátomra.

Nem foglalkoztam vele. Közös ismerős által jelölhetett be,szerintem csak random , nem is írt ,meg semmi,csak likeolja a képeim,ha netán felrakok valamit.

Nem is ezen van most a hangsúly.



Vasútállomáson szoktam látni ,egy városba járunk át tanulni ,mint kiderült. Teljesen véletlen ismertem fel .

Ma felkerült róla egy kép,ami annyira megfogott .... hogy az van bennem,hogy megismerném .


Tudom,hogy ez "csak" külső, de számomra ő tudna vonzó lenni. És amiket tudok fb által róla nem negatívumok, rendes srácnak tűnik.


Mit gondoltok? Az egész mondjuk kicsit hülyeség,mert nem vagyok lány létemre az a nagy kezdeményező típus...de elgondolkodtat.


19L


2015. ápr. 6. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
én vagyok az a srác
2015. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hm,örülök neki :D
2015. ápr. 6. 22:18
 3/9 Interferencia ***** válasza:
Egy próbát megér, de egyrészt ezt el ne mondd neki az elején, másrészt ha később is csak a volt barátodat látod benne, őt keresed, akkor vess véget a dolognak.
2015. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pedig neked kell
2015. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem,volt barátom már nem keresem,annak már vége.

már csak szenvedés lenne, külön boldogok leszünk.


Háát, nem tudom..mit kellene lépni ,még egyelőre..

2015. ápr. 6. 22:27
 6/9 Interferencia ***** válasza:
Úgy értettem, hogy az új srácban keresed a volt barátodat.
2015. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,bocsánat,félreolvastam ,már látom :)
2015. ápr. 6. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha számodra ő vonzó, akkor szerintem megérné esélyt adni neki. :D
2015. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Adnek eselyt ,ha arrol lenne szo , de most ugy erzem,h nem tudnek nyitni... Kicsit lement az onbizalmam is , probalom magam osszeszedni.
2015. ápr. 7. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!