Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális jelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés

Szeretkezés után iszonyatosan dobog a barátnőm szíve. A mellkasán is nagyon látni. ha meg odateszem a kezem érezni, hogy majdnem kiugrik.


Amúgy 22 éves. Sokszor ha egymáshoz bújuk a mellkasomon érzem ahogy zakatol a szíve.


Tudom, hogy ilyenkor megemelkedik a pulzus, főleg orgazmuskor, de ennyire?


2015. ápr. 6. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szex során nem sok még a 180-as érték sem! Akárcsak egy erős futás közben. Várni kell kb 15-20 percet és akkor ismét megnézni, akkorra már illik normalizálódnia a pulzusszámnak is!
2015. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért menjen el orvoshoz, mert ennyire gyors pulzus az már lehet valami probléma miatt is.
2015. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz menni, ha utána vissza áll a normálisra!


A szex remek szívtornáztató, hiszen az orgazmus során a pulzusszám elérheti akár a 110-180-as értéket is, és már az előjáték-aktus alatt is jócskán megemelkedik a szívritmus (100-160-ra, míg normál esetben ez 70-80). A kutatások pedig kimutatták, hogy a rendszeres nemi életet élők közt jelentősen alacsonyabb a szívbetegségek előfordulása.

2015. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Ha nekem orgazmusom van hallani is lehet a szívdobogásom annyira ver a szívem. 23/L
2015. ápr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!