Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mennyire szeretit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire szeretitek, ha ékszert kaptok?

Figyelt kérdés
És mennyire jó pont, ha legjobb barátként tekint rám? (Tudom, sokak szerint nincsen fiú-lány barátság, mert egy hajszál választja el ezt a szerelemtől. És velem is ez van.)

2015. ápr. 7. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szeretni szeretjük, de sok függ attól is hogy a srácnak sikerül-e eltalálni a nő ízlésvilágát, különben elég kellemetlen a szitu :D

de ha tetszik a lány, inkább mondd el neki ;)

2015. ápr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már régen elmondtam és kétes jeleket küld. És szerintem ő is szeret engem, csak a szülei miatt nem lehetek vele, mert túlzottan befolyásolják... És én egy vékony v nyakú aranynyakláncra gondoltam, amin lenne egy kis vörös szívecske.
2015. ápr. 7. 02:21
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Fiúként egy fillért ki nem adnék ékszerekért, nem is hordok semmilyet, és nem tartom valós értéknek. 20/F
2015. ápr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hordok ékszereket, így nem lennék oda. Órát viszont igen, de azt sem fogadnám el, még ha tetszik sem.

25N

2015. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ékszerekkel nagyon mellé lehet nyúlni... Lehet, hogy sosem fogja hordani, mert nem tetszik neki.

Ha mindenféleképpen ékszert akarsz venni, akkor vigyél magaddal egy nőt vagy egy lányt segítségül. Persze így sem garantált, hogy a tökéletes darabot fogjátok kiválasztani. :D

2015. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ékszereket,szerintem csak zavarna, útban lenne:D De kedves lenne, hogy gondol rám; hát ,ha meg barátként tekint rád, akkor szerintem barátként is marad:)
2015. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szeretjük..de csak ha el is találja az a fiú a mi ízlésünket!!!
2015. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én lány vagyok És minden ékszert utálok.
2015. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!