Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tehetnék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tehetnék, ha végérvényesen is beleszerettem?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem rég körülbelül 2 hónapja jött az osztályomba egy új fiú. Nem nagyon ismerem, meg úgy senki, nem beszédes meg elvan magának mindig. Barátai sincsenek csak akik nem ebbe az iskolába járnak. Nem nagyon érdekli sok minden, a jegyei sem olyan jók ennek ellenére sugárzik róla intelligencia de az idegesítőbb fajtából. (amikor elsőnek hallottam beszélni épp a tanárt,tankönyvet,tankönyv írót, kiadót javította ki és mikor a tanár közölte, hogy szemtelen, mit aki nem törődik semmivel kinevette.) Egyszer barátnőm valamilyen véletlen folytán szóba elegyedett vele és megállapítottuk, hogy egy világi köcsög. Mindentől függetlenül vonzódom hozzá. Azóta tudom, hogy voltam egy buliba egyszer és ott volt a volt szerelmem (most már). Nagyon kényelmetlen volt. Aztán elejtett egy olyan mondatot, hogy ott helyben sírni kezdtem. Oda mentem barátnőimhez, hogy én megyek meg nem bírom itt (sírva), ők meg mondták, hogy menjek csak őket nem rángatom el onnan. Nekem elegem, oly mértékben voltam összetörve lelkileg, hogy csak az volt az eszembe, hogy mihamarabb kijussak. Aztán mikor az utcán voltam már rájöttem, hogy pólóban vagyok és rohadtul fáztam de semmiképp nem mentem volna vissza ezért mentem tovább. Aztán megláttam az új srácot a zebránál az idióta bőrdzsekis, láncos ruházatával, fekete borzos ide-oda álló hajával. Annyira eltért attól aki miatt sírtam, hogy szerintem tudatosan is odamentem hozzá és köszöntem, pedig sose szoktunk. Elsőnek tökre kérdő fejjel nézett rám aztán bemutatkoztam. És akkor...Megkérdezte ki vagyok. Én meg sóhajtva mondtam, hogy egy osztályba járunk. Erre elkezdett röhögni, hogy biztos, azért jó megtudni. És ahogy nevetett akaratlanul én is elmosolyodtam. Igazából ugyanarra tartottunk ezért mentünk egymás mellett, egyszerre csak kijelentettem (nem tudom miért), hogy "nagyon fázok". Erre felnéztem rá ő meg le (alacsony vagyok, mellesleg ő magas) nagyokat pislogtam rá, ő meg elkezdett megint nevetni de most azért annyira nem és közölte, hogy "de közhelyes vagy" és levette a dzsekijét és odaadta. Aztán nemsokára másfelé kellett mennie. ezt onnan vettem észre, hogy oda sem szólt lekanyarodott én meg mikor észrevettem utána ordibáltam, hogy "és a dzsekid?" erre megállt elmosolyodott megvonta a vállát és vissza üvöltötte, hogy "majd visszaadott, végül is egy osztályba járunk nem?" és mosolyogva megfordult és tovább ment. Én is mosolyogva mentem tovább, és csak később vettem észre, hogy már nem sírok, sőt amíg együtt mentünk teljesen elfelejtettem mindent, és akkor mikor megint eszembe jutott már nem is értettem miért sírtam mert azóta sem rázott meg a dolog annyira (néha visszagondolok rá.) És már nem is fáztam mert ott volt rajtam a dzsekije ami olyan jó meleg volt és árasztotta a megszokott illatját. Az nap éjjel a dzsekijével aludtam és azóta is. Örülök is, hogy szünet van, mert addig is nálam lehet még. De várom is, hogy vége legyen mert újra akarom látni. Újra akarom hallani, ahogy kiröhög mindenkit, szeretném látni azt az idióta fejét...Nagyon beleszerettem.Én ilyen sima egyszerű ember vagyok. Farmer meg piros kopott pulóverek meg ilyen nagyon egyszerű dolgok... Lehet nála esélyem? Mit tehetnék, hogy többet beszéljünk? Megtetszhettek neki? Olyan nagyon mások vagyunk...Lehet ebből még valami?

2015. ápr. 2. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a történet olyan szép volt,van esélyed,kedvel a fiú,csak nem mutatta ki,én is ilyen jellegű ember vagyok mint a fiú,azért mondom:)
2015. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

örülök hogy szépnek gondolod:D úgy gondolod kedvel? de jó! Nagyon örülök! NAGYON köszönöm a válaszodat,nagyon sokat segítettél nekem lelkileg:D :).

Eleve viszont nem egy nagyon kedves ember. Az osztályom nem is szereti mivel nem igazán van oda értük és valamiért ők sem érte, de látszólag nem nagyon érinti meg a dolog. De velem nem volt bunkó sőt valójában kedvesebb is mint az átlag, ezért reménykedem, hogy fogunk még beszélni. Csak nagyon eltérünk és ez az ami zavar, hogy nem tudom hogyan imponálhatnék neki. van valakinek valami jó ötlet esetleg?

Előre is nagyon köszönöm!

2015. ápr. 2. 18:29
 3/6 anonim válasza:
Hááát akármit is csinálsz, legyél vele őszinte és ne játszd meg magad :). Tudom, közhely, de valahogy olyannak tűnik, aki nem bírja a megjátszós embereket... Nagyon aranyos történet :3 És drukkolok neked! :))
2015. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) megfogadom a tanácsotokat:D abból hogy őszinte vagyok nem nagyon jöhetek ki rosszul...meg az egyszerűbb is:D Nagyon nagyon köszönöm!! sokat segítettek!! :) és szerintem is jól látod lehet nem díjazná ha hazudnék:D Köszönöm még egyszer köszönöm hogy drukkoltok!! :) és örülök hogy szépnek látjátok :DDD
2015. ápr. 2. 22:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy ilyen szerencsétlen vagyok de ezt nem értem...tavaszi szünet után odaadtam a dzsekijét és zavaromba azt mondtam hogy "nagyon köszönöm...jó...jó volt amíg nálam volt" nyögvenyelősen ami halál kínos volt. *kérdő fej felém* én meg elkezdtem magyarázkodni hogy nem úgy értettem csak tetszik a dzseki mert olyan...szép. itt mondjuk felakasztottam magam fejbe. erre azt mondta hogy nem kérdezte hogy hogy értem, és felállt elvette és odalökte hogy "kösz." majd elment mellettem. Nem nagyon beszéltünk azóta csak egyszer mert kért egy tollat mert eltörte a sajátját (ez volt a leghosszabb beszélgetésünk azóta) De tegnap voltunk az osztállyal színházba ami kötelező volt. Nagy volt a sor mert az iskolából több osztály jött és mi egy ideig kint álltunk. A prológust olvastam és az egyik osztálytársammal beszélgettem miközben a "barátnőim" (sajnos máshogy nem ismeritek őket) magukat fotózták első kamerával. Egyszerre nagyon fújni kezdett a szél és hűvösebb lett. Igazából annyira nem fáztam csak megjegyeztem hogy hűvösebb lett mire osztálytársam helyeselni kezdte. Felnéztem a prológusból és fejbe talált valami. Fejbe vágott a dzsekijével .-. Odajött és cinikusan megmagyarázta tettét merthogy közhelykirálynő (aranyos) nehogy fázzon. levettem az arcomról és visszanyújtottam, hogy köszönöm de nem fázok. Erre azt mondta, hogy "azt hittem szereted ha nálad van mert olyan...szép" és röhögve elvette. Utána ott állt velünk de nem nagyon beszélt. Mikor meg már bent voltunk a terembe akkor felosztottak és mellém ült (mert ugye ott állt mellettünk). Már ment az előadás nagyba (kb 2-2 és fél órás lehetett) mire gondolom megunta és úgy gondolta a vállam megteszi párnának. Magyarul a tök sötétbe a csendbe ráhajtotta a fejét a vállamra némán és úgy maradt egészen a darab végéig. (*^*)

De amúgy nem beszéltünk róla. Ma nem is beszéltünk. Pedig meg volt az alkalom. Ebben a helyzetben mit tehetek? Mikor tök egyértelmű dolgot tesz de utána egyáltalán nem is szól hozzám? Olyan mintha nem is történ volna semmi. Hogy hozhatnám szóba, úgy, hogy ne legyen kínos? :(

2015. ápr. 16. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nézed-e még ezt a kérdést, de csak most találtam meg és valami filmbe illően aranyos történet. :)
2016. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!