Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet rábírni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet rábírni valakit, aki nem akar visszaírni arra, hogy mégis visszaírjon?

Figyelt kérdés
egy gyakos felhasználóról van szó, akivel ismerkedni kezdtem

2015. ápr. 7. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
18ak vagyunk mindketten. volt kepcsere, szepnek tartom magam, de azt mondta, az arcom alapjan egy jo 5 evet letagadhatnek, ezert nem tetszem neki. azota tobbszor irtam, dehat nem valaszol
2015. ápr. 7. 17:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Az itteni fiúknál/lányoknál fölösleges bármit is kezdeményezni.
2015. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt én is imádom. Mikor közlöm, hogy köszönöm, de nem kérek szex ajánlatot, már húznak is. Ez mondjuk a jobbik eset.

De amikor beszélgetünk, majd lelép se szó, se beszéd, én meg folyton nézegetem a leveleimet (nehogy véletlenül még én legyek bunkó, mert közben írt, csak nem válaszoltam), attól plafonon tudok járkálni. Nehéz volna egy hellót kinyögni?

Ne tegyél semmit, felejtsd el a francba.

2015. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!