Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy srác valószínűleg csak megfektetni akar, de én meg reménykedem, hogy mégis ennél többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

Túl sokat utal a szexre. Tudja hogy én még szűz vagyok. De én olyan naiv és hülye vagyok, hogy reménykedem benne, hogy nem csak szexet akar tőlem, hanem ennél többet, egy (pár)kapcsolatot. A remény hal meg utoljára, rohadtul igaz. De biztos, hogy csak szexet akar, vagy csak viccel. De mit csináljak? Hogyan verjem ki a fejemből? :(

18 éves vagyok, ő is.


2014. febr. 24. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne higgy a mesékben!
2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bele sem kezdenék akármennyire szép,aranyos.. Most hagyd abba míg lehet. Vagy legyél egy idióta csak ne ide gyere majd sírni, hogy kihasználtak jajj blablabla.
2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudod mi a leosztás, és abban reménykedsz, hogy meg tudod változtatni. Nem fog sikerülni.

A szexet egy fiú fejéből nem tudod kiverni. (pontosabban nem a fejéből! Vicces, de ez az igazság :) )

2014. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármit írunk, úgyis az lesz a vége, h megdug és otthagy.
2014. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szóval felejtsem el, ne is reménykedjek. Köszi, hogy ebben megerősítettetek. Amúgy az a ciki, hogy osztálytársam a srác... szóval mindennap látom is. De mondjuk csak neten ír ilyeneket, személyesen nem mond ilyeneket... nem leszek hülye, hogy megdugassam magam vele. Naiv vagyok, de hülye nem.
2014. febr. 24. 17:40
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Inkább ess rajta túl mihamarabb mert már úgyis benne vagy a kulimászban. A srác csak elmond pár nyájas szerelmes monológot és úgyis megfektet szóval kár húzni az időt.

Ezt mindenki tudja, még te is.

2014. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz. Ha szexet, akkor ideális partner. Ha te már társkeresésben gondolkodsz, (amin nem lepődöm meg a szüzek 99%-a ebből indul ki) akkor szerintem nem ő az ideális.


Hacsak nem hangember :) Neten mer utalgatni, személyesen nem? Még az is lehet, hogy ő is szűz ;)

2014. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze, akarok szexet. Miután minimum 3 hónapig járunk, és nem szakítunk utána, miután megvoltam. Szóval én nem csak szexet akarok, én kapcsolatot.

Osztálytársak vagyunk, mint írtam, a suliba nem is beszélünk olyan sokat. Neten ír ilyeneket, hogy lenne-e kedvem lefeküdni vele,meg hasonlók. Előtte 3x találkoztunk, amire én azt hittem hogy randik voltak, de akkor még csak hozzám se ért, puszi se volt, se semmi! Szóval ezért nem értem, mert amikor ott voltam, az ő ágyából filmeztünk, ha szexet akar, miért nem mozdult rám akkor?!

2014. febr. 24. 17:56
 9/13 A kérdező kommentje:
4 évig volt egy barátnője, és elvileg voltak egyéjszakás kalandjai is. Szóval elvileg nem szűz...
2014. febr. 24. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

hááát félős, lehet ő is az :)

Akármit is döntesz magadat ne hagyd ki a képletből. Ha szexet akarsz szexelj, ha kapcsolatot, akkor keress kapcsoaltot :) A lényeg, hogy te mit akarsz, és ahhoz tartasd magadat.


Aztán ha szexet akarsz, és találkozott az igényed az övével, akkor ő volt meg neked :))))

2014. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!