Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta van egy lány akit szeretek.


Egyszerűen nem tudom feldolgozni azt, hogy már nem szeret. Ő érte el azt hogy szeressem, és egyszerűen nem értem. Mikor beleszerettem otthagyott, és belerokkantam minden értelemben.


Annyira csalódtam benne, hogy nincsenek érzelmeim, anyám felé sem, senki felé sem. Jobban bíztam benne mint bárkiben az életben.


Már vagy 1 éve nem láttam és akkor is csak 1x és beszéltünk 5 szót kb, azelőtt pedig 1 évvel láttam rendszeresen, de az érzés semmit sem változott.


Csak ő felé tudok érzelmet táplálni, más nő érdeklődést se tud belőlem kiváltani.


Az biztos hogy én neki nem kellek, de nekem meg az életem nem kell nélküle. Próbáltam már mindent, semmi sem segített. Egyszerűen nem tudom melyik a rosszabb, amikor szingli és távol van tőlem, vagy amikor barátja van.


Annyiszor volt már, hogy összeszedem magam. XY hónapig megy, aztán összeomlok megint. Nincsenek céljaim, nem akarok így dolgozni.


Egyszerűen azt érzem, hogy talán nem is az van, hogy szeretem. Lehet ezt bebeszélem magamnak. Hanem képtelen vagyok elengedni, hiszen ő volt az egyetlen ember az életben, aki érdeklődést mutatott felém. Aki KOMOLY érdeklődést mutatott.


Pszcihológus szerint semmi bajom sincs. De érzem hogy van, egyszerűen az egész nap kényszer.


21 éves vagyok egyébként. Szóval ez már kb olyan 8-10 éve fenn áll.


2015. ápr. 7. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Surgosen keress fel egy pszichologust, nem normalis ennyire ragaszkodnod. Vagy probald magad osszeszedni es jarj el szorakozni, valami hobbit keress magadnak es ismerkedj meg mas lanyokkal is. Kulonben ez az erzes amit taplalsz az irant a lany irant nem is valos, csak beszukult tudatallapotban vagy. Ugy tudod csak kivalasztani azt a lanyt akivel jol kijossz ha tobbet megismersz. Ezt a dolgot csak bebeszeled magadnak, hogy o a nagy szerelmed stb.. beteges, ugyhogy vagy jarj el kezelesre vagy allitsd at az agyadat es ismerkedj, legyel nyitott es fejezd be ezt a lusta hozzaallast hogy ragaszkodsz a teveszmedhez.
2015. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!