Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi erőszakot átélőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszakot átélőkhöz szólna a kérdés. Hogyan léptetek tovább a dolgon?

Figyelt kérdés

Van akiben egy állandó tartást vált ki a férfiakhoz, van aki átesik a ló túloldalára és annyi sráccal szexel, hogy nincs határa.


Mi az, amivel túllehet ezen lépni?


A mostani is és az előző barátnőmmel is történt ilyen eset 14-15 éves korukban, és az tapasztalható, hogy kiszámíthatatlan viselkedésük van, és nem igazán képesek egy normális szerető kapcsolatot létesíteni.


Hogyan lehet ezen segíteni?


2015. márc. 27. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen belőlem is nimfomániát váltott ki, de mióta pszichológushoz járok ez mérséklődött.
2015. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
1%
Én azt tapasztaltam, hogy ilyen szinte mindig kivétel nélkül a legnagyobb ribikkel történik, innentől kezdve viszont a nimfománia nem tekinthető tünetnek.
2015. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésnek én megkérdezném a barátnőmet, hogy egyáltalán szeretné-e, hogy segítsek neki. Ha igen, akkor elmesélheti nekem őszintén részletesen, hogyan is történt, és elmondanám a véleményemet a helyzetről. Aztán felkeresnék egy pszichológust, akinek elmondanám azt, amit tőle hallottam, kikérném az ő véleményét is, és a barátnőmet ha kell és ő is szeretné, elvinném hozzá, hogy nyugodtan tudjanak beszélgetni.


21/F

2015. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
14 éves gyereknél milyen ribiről beszélünk?
2015. márc. 27. 23:19
 5/23 anonim ***** válasza:
Pszichológus és hasonlók, vannak ilyen csoportok is ahol ilyen emberek beszélik ki a dolgot. Nekem egyik barátnőmet kapta el valami vadbarom régen aztán egy ilyen csoportban segítettek neki. Igaz évekig elég zárkózott volt. :((
2015. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

"14 éves gyereknél milyen ribiről beszélünk?"


Akkor szűzkur.v@. A lényegen nem változtat. Nem véletlenül erőszakolnak meg valakit. És általában nem azt fogják megerőszakolni, aki otthon a szüleivel beszélget este, hanem aki állat módjára viselkedik egy buliban.

2015. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Na hékás 6-os!!! Ezért van ennyi barom állat... Az , hogy egy nő kicsípi magát, már feljogosítja a "férfit", hogy megerőszakolja?!?! Tudd már miket beszélsz!!! És mielőtt nekem szegeznéd, hogy Én is így öltözködöm tévedsz. Meg nem csak alul öltözött lánykákat erőszakolnak meg! Nagyon nagy tévedésben vagy!
2015. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Te meg valami más bolygón élsz! Manapság mindenki félti mindenét és mindenkijét! Ha nem így teszel te vagy az idi0ta, nem más!
2015. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az idiótaság ott kezdődik, hogy szerinted a Nő tehet arról, hogy megerőszakolják! Idióta barom!
2015. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Van különbség 14 és másik 14 éves lányok között. De ez nem jelenti azt, hogy ha valamivel feltűnőbb, nőiesebb, akkor az bárkit is feljogosítson arra, hogy egy ilyen tettel egy akár életre szóló terhet aggasson valakire. Utána meg valahogy ki kell találni, hogy mivel lehet kiszedni az adott embert az adott lelki traumából.
2015. márc. 27. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!