Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartott a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a leghosszabb reménytelen szerelmetek amit éreztetek valaki iránt?

Figyelt kérdés
Beteljesült végül ?
2015. ápr. 7. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2,5 év nem :(
2015. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4 hónap, végül nem lett semmi...
2015. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

4 év. És nem sajnos (de talán jobb is)

21 f

2015. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
kb 1 év de nem volt olyan vészes :dd
2015. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10 hónapja, most is tart:((.
2015. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

10 év


4 évig kerülgettük egymást, végül 6 év múlva találkoztunk... :)

2015. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én akit ismerek 6 évig küzdött, 3. évben bepróbálkozott, de nem sikerült. Jóban maradt a lánnyal, de semmi több, egyébként 6 éve egy egyéjszakással kezdődött a viszonyuk, de a lány közönbös maradt iránta. Mikor elköltözött a lány és talált magának egy barátot elmondta neki, hogy 6 éve mennyire szereti őt. Rá 2 hónapra talált egy normális barátnőt.

A sors fintora, hogy a lánynak 1 évre rá tönkrement a kapcsolata és másfél éve azért küzd, hogy visszaszerezze a srácot, akit már nem érdekel :)

2015. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem beteljesült. Összejöttünk ( 1 évig tartott, előtte fél évig tetszett, míg végül kezembe vettem az irányítást lány létemre :D). Szakított, nem beszéltünk egy évig, aztán újra összejöttünk. Szerintem annyit gondoltam rá, hogy bevonzottam újra. xD Aztán megint szakítottunk. És most haldoklom. ;(
2015. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2év.
2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez annak számít, akkor nekem a nagy általános iskolás 1. szerelmem még mindig kísért, mert egy baráti társaságban vagyunk..

Az agyam, vagy szivem vagy az ami, nem tud lemondani róla.....

2015. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!