Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
ma találkoztam azzal a személlyel aki nagyon kedves nekem talán még érzéseim nagyon erösek felé nézve aki 2 éve volt a barátnöm.és miattam lett vége mert fiatal voltam nagyon és meggondolatlan csak könnyen kezeltem a dolgokat.és most hogy már idösebb lettem ugymond már nagyon komolyan gondolnám de neki van barátja és boldog párkapcsolata van mármint képekböl itélve.ma épp arra fordultam amerröl ö jött kocsival és mentem belenéztem a szemébe hátha rám néz de erösen elöre figyelt csak nemis nézett rám.de azt láttam az arcán hogy zavarba van és megilyedt picit utálatot nemáttam rajta.ez volt a 3. alkalom h láttam 2 -3 héten bévül és nagyon rossz érzés h nemlehet soha az enyém.mit tanácsoltok mit csináljak,??mert nemjo nekem ez igy nemakarok ráirni mert sivemböl kivánom hogy nagyon boldog legyen azzal akit nekirendeltek.én öt nemérdemlem meg mert nemviselkedtem helyesen vele.:/ én fiu vagyok 20 éves 15 voltam mikor jártam vele. és tudom aztis hogy változnak az emberek de még mindig nagyon édes egy pofa :((((

2015. ápr. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg! Ennyi...keress mást.
2015. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kell más!!!!!!
2015. ápr. 7. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
ne firtasd a mostani kapcsolatát, ha jó neki úgysem fog belőle miattad kilépni, ha meg ő is érez irántad, akkor úgyis tudomásodra fogja hozni, de ezen tépelődni felesleges addig.
2015. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
é lehet h csak most gondolod hogy nem kell má, mert feltörtek a régi szép emlékek, nosztalgia, de az is lehet hogy pár np múlva elmúlik ez az érzés, az teljesen normális ha találkozol egy ex-szel és eszedbe jutnak a jó dolgo, milyen volt vele, most milyen lene, de ez nem jelenti feltétlen azt hogy más nem kellhet és pont..!
2015. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!