Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy szerelem miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szerelem miatt fizikailag rosszul vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Nem tudom, kik vagyunk mi egymásnak ezzel a fiúval, és egyszerűen megbénít. Tökéletes összhangban vagyunk, néha már a jelenléte, hogy fekszik és olvas a szobámban annyi érzelemmel tölt el, hogy elsírom magam. Nem szexelünk, ez tényleg szerelmeskedés, mintha egyek lennénk, sose éreztem még így.

Az egyetlen baj, hogy nincs kimondva semmi konkrét kettőnkről, és nem is szeretnék róla beszélni vele, mert félek, hogy az ölné meg az egészet.

Most vasárnap óta nem találkoztunk, és nem tudok enni, fáj a fejem, nehéz a légzés, sápadt vagyok, és csak rá gondolok.

Ez normális, emberi dolog?



2015. ápr. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé. Ha jó az összhang megpróbálhatjátok. Tapogatózz finoman.
2015. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Járvány van, nyugi! :D Ne képzelegj! Az igen, lékel a csávó keményen. Jóféle!
2015. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most vasárnap óta nem találkoztunk, és nem tudok enni, fáj a fejem, nehéz a légzés, sápadt vagyok, és csak rá gondolok.

Ez normális, emberi dolog?


Teljes mértékben. Általában az a lány aki őrülten szerelmes egy fiúba, annak elmegy az étvágya, sápadt lesz, fáj a feje, a nehezebb légzésről még nem hallottam de a többi szóról szóra igaz.

Teljesen normális. Nyugi, szerelmes vagy a fiúba.

Szerintem nyugodtan megléphetitek a szexet, ja és te is nyugodtan kezdeményezheted, azzal hogy elkezdesz a szexről beszélni. Hidd el, csak az ő dolgát is megkönnyíted és utána már könnyebben belemegy. :)

2015. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó:)

Félre lett értve, igenis élénk a fizikai vonzalom is köztünk.

2015. ápr. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!