Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít a viszonzatlan szerelem és úgyérzem kezdek fizikailag és lelkileg is leépülni meg bekattanni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerelem, betegség

2012. aug. 15. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan szerelmet, ami viszonoz.
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 default. ***** válasza:
kerüld el messzire, ne lovald bele magad az érzéseidbe, csináld azt, amiben jó vagy, fektess bele energiát.
2012. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a barátaiddal, járj dolgozni, szórakozni, foglald el magad és elöbb utóbb elmúllik. (tapasztalat)
2012. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kegyetlen érzés tud lenni. De nem szabad ezen tépelődnöd, mert akkor valóban bekattansz.

Azt javaslom járj el, ide-oda...ismerkedj! Előbb utóbb találni fogsz valakit, aki segít neked elfelejteni ezt az érzést...

2012. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kerüld el azt aki iránt így érzel...ne keresd, ha van rá lehetőség kerüld el a találkozást is vele, és idővel sikerülni fog elfelejteni...elég nehéz ügy, még azt tudnám javasolni, hogy próbálj meg másokkal ismerkedni a másik nemből(azért így írtam mert nem írtad fiú vagy-e vagy lány) és hátha valaki társasága elfeledteti veled őt :) Sok sikert!
2012. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha még nem mondtad neki hogy szereted akkor most már mond el. Ha igen, akkor meg az amit mondtak. Vagy amit te jónak érzel.
2012. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
képes lenne olyan hülye lenni hogy nem veszi észre amit csinál velem és a halálba kerget?.. nem a legjobb idő a barátaim" nagyon elfoglaltak..magamra maradtam..
2012. aug. 15. 17:18
 8/13 anonim ***** válasza:

na ez érdekes dolog, hogy miért van hogy valakit például mondjuk hogy a te eseted, és látja rajta hogy rosszul esik neki és akkor "pátyolgatják"/hasonló szinonimák.


viszont nálad akkor ezek szerint nem, nem te birkózz meg vele magad, jaa hát akkor jó. De egyébként elmondhatod neki, hogy neked ez nagyon fáj, HA nem mondtad el.

2012. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én is ugyanebben a cipőben járok! A srác akart engem, holott akkor szakított az exével, tudtam nem jó 5let ilyenbe bele menni, nem is mentem bele, de végül kezdtem én is érezni iránta ... aztán meg már nem tudja hogy döntsön... hála ég semmi testiség nem történt köztünk .... így én minden kapcsolatot megszakítottam vele, először csak inkognitóban voltam fent mindenhol, aztán letiltottam, ma végleg letöröltem mindenhonnan, száműztem az emailjeit, sms-eit, és letiltottam telefonon is, ezt máshogy nem tudod, csak úgy, ha erős vagy és nem keresed !

Amit írnak mozdulj ki, muszáj, mert tényleg bekattansz ! Menj futni ha nincs senki most melletted, bicikli, kondi , úszás, én ezt teszem, meg dolgozok, dolgozok, dolgozok.... nehéz, de ez van ! Idővel kiheverjük hidd el, sok sikert !

2012. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egyedül lenni a legszarabb.. legalább tudnék menni valahová..de legalább ide tudok írni..
2012. aug. 15. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!