Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párunkkal tényleg meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párunkkal tényleg meg lehet mindent beszélni?

Figyelt kérdés

Ti megbeszélitek ?



Engem több dolog bánt, nem vele kapcsolatba de néha úgy elsírnám neki a gondjaim, csak igazából nem akarom ezzel fárasztani őt.


2015. ápr. 8. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbeszelni valami valakivel sok mindentol fugg: a ket szemely ertelmi kepessegetol, tiszteletetol, multbeli tapasztalatokbol fakado erzekenysegektol, pillanatnyi lelkiallapottol, stb... Szoval mint latod attol fugg ki kerdezi es kivel kell megbeszelni es mit :D
2015. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2015. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En azt hittem igen, de ezutan majd visszafogom magam sztem, mert rosszul hittem
2015. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyenfuggo valoban. Mi mindent megbeszelunk egymassal, legalabbis en konnyebben beszelek az aktualis gondjaimrol, azokrol is, amik nem vele kapcsolatosak. Neki kicsit nehezebb, mert sok trauma erte a multban (edesapja kiskoraban meghalt es hasonlok). Ezekrol o nehezen beszel, kicsit befordulosabb, de alapvetoen barmivel fordulok hozza, mindent at tudunk beszelni. Ez a kozos dolgainkkal is igy van, meg tudjuk beszelni a koztunk levo gondokat, vagyainkat, mindent.

En 24L, o 31F

2015. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a te pároddal nem tudom, meg lehet-e mindent beszélni. én az enyémmel bármiről tudok bármennyit beszélni, legyen az bármilyen jellegű probléma, érdeklődés, kínos vagy éppen sikkes dolog. olyan dolgok, amik bántanak, azok egyből az ő hallgatóságát igénylik. és fordítva. még ha egymással kapcsolatosak, akkor is. nálunk ez így működik, másoknál nem tudom, mi a helyzet. részben bizalmi kérdés is ez szerintem. és nálunk azzal nincs gond :)
2015. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam mindent.Nem tudom miért,nálam úgy működik,hogy interneten,ismeretlennek több mindent elmondok :)
2015. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az első randitól mindent megbeszélünk egymással. Nekem ő az első barátom, nem tudom, ez mennyire normális, de nincs ember, aki nála jobban ismerne. Mindig meghallgatjuk a másikat, bármiről is legyen szó. Ha nézeteltérés van kettőnk között, azt is őszintén megbeszéljük, hiszen így oldható meg, hogy egyikünkben se maradjanak olyan sebek, amik ha összegyűlnek, szakítás lesz belőle. Egymással szeretnénk maradni hosszú távon is.
2015. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket érdemesebb a barátokkal megbeszélni és nem a pároddal.
2015. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!