Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bántó dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bántó dolog egy ducibb lánynak vibrátort adni születésnapjára?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,mivel neki nem adatik meg (kövezzetek meg,de sokkal kevesebb lehetősége van) az igazi
2015. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Inkább az a sértő ha emiatt nem azt kap.
2015. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy te kije vagy neki? Amúgy meg ez hülyeség, hogy sokkal kevesebb pasi jöhet neki össze, én is voltam ducibb és mindig volt valakim fiatalon, nem sokáig voltam sohasem egyedül.
2015. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ducinak és nem ducinak is bunkóság :D kivéve persze ha viccből/a pasija vagy/ezt kérte.
2015. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párja van,akkor max akkor elfogadható,ha távkapcsolatban éltek.Ha valami kis barátnője vagy,akkor udvariatlan.
2015. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem gondolom, hogy összefüggésében van ez a BMI indexével :)

Számtalanszor látjuk, hogy egy karcsú kifejezetten szép lány már betegesen rondának találja magát önbizalma a nulla felé konvergál, és a női énképe romokban. Ő is éppúgy sértésként foghatja fel, mint egy kissé túlsúlyos. Nem a súly a lényeg, hanem az, hogy az egyén hogyan fogja fel. Ha nyitott és tudod, hogy viccnek fogja felfogni mi több nincsen ezzel baja mert olyan a gondolkodása vicces, és még hasznos is az ajándék. Ha viszont nem, kellemetlenül érezheti magát, cikinek, sértőnek, stb... Inkább a lányt mint entitást vedd alapul ne a mérlegen a számot :)

2015. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést. Én duci (sőt, kövér) lány vagyok és van pasim. Más duci lányokat is néha olyan pasikkal látok, hogy ihajj.

Itt az számít, hogy milyen viszonyban állsz az illetővel.

20/L

2015. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkivel elkövetni bunkóság.18L.
2015. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha egy 50 ezer forintos dizájnos csodamasina, akkor bárki örülne neki.
2015. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!