Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 17. születésnapjára? Elég sok dolog nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés

Kb. 8-10 ezer forintot szánnék rá.

Inkább több, kissebb dolgot szeretnék.

Nem olyasmit, ami a párkapcsolatunkra utal, de szeretném ha megmaradna neki és eszébe jutnék róla. Nem legyen túl nyálas.

Metál zenét hallgat, leginkább inni szeret, nem dohányozhat.

Nem sportol, bár örülnék neki.

Nincs nagyon hobbija, nem szeret olvasni, nem fest, rajzol, ír stb.

Szereti a filmeket, én viszont nem. Ha vennék neki, akkor ugye velem nézné meg...

Ékszert nem hord, nem is hordana.

Igazából mindene megvan...

Arra is gondoltam, hogy elviszem valahová, viszont nincs ötletem erre sem. Koncertre nem szívesen mennék, se étterembe.

Talán egy bilincset veszek neki, de emellé még kéne más jellegű dolog is.

Kérlek segítsetek!


2011. jan. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki piát.
2011. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ijesztő, hogy vannak ilyen emberek. "leginkább inni szeret" "nincs nagyon hobbija" ... ótejóég.
2011. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy véleményezzétek. Ha ez az igazság, nyílván le kell írnom, hogy segíteni lehessen.
2011. jan. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!