Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal ha folyamatosan megjegyzést tenne a végzettségetekre és az iskoláztatottságotokra?

Figyelt kérdés

én lassan nagyon hajlok rá.


Ő egyébként: Pszichológia diplomával rendelkezik


2015. ápr. 8. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szakítanék.

Ha pszcihológiát tanult x évig, akkor csak tudja milyen szorongást kelthet ezzel a másik félben... utálom az ilyeneket.

2015. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ha igaza van és van lehetőségem még tanulni mondjuk. De ha már esélyem sincs tanulni többet, akkor azért elbeszélgetnék vele, hogy hagyja abba, főleg, ha egyébiránt működik a kapcsolat.
2015. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
én biztos.. egy büfészakos diplomával meg ő is kitörölheti a fenekét.
2015. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

pszichológus diplomával*



nem csodálom hogy elege van belőled.

2015. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én pszichiáterem egyszer azt mondta, hogy egy kapcsolat akkor fejlődik jól, ha kölcsönösen dicsérik egymást a felek.

Valszeg ő elégedetlen a végzettségeddel - hogy kitaláltam, mi?! De akkor miért van veled? Lehet, hogy ha belehúznál és te is szereznél egy diplomát, akkor "tudna veled büszkélkedni: az én képzett csajom" -ez jó lenne neked, vajon?, de az is lehet, hogy találna mást, ami miatt fintorogna...

2015. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát nekem még sajnos másfél év a diploma.

és az se tetszik neki amilyen szakon vagyok.

2015. ápr. 8. 13:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Szóval egyetemista vagy? Hát akkor menjen a sunyiba. Mondd neki, hogy ő meg milyen vénember - kb. hasonlóan igazságtalan lenne, mint amit ő művel. Esetleg kérdezd meg, hogy valójában mi a baja veled, mert érzed, hogy valami nem frankó. Lehet, hogy azért ment pszichológiát tanulni, mert a szülei folyton szidták kiskorában, csak nem jutott el a felismerésig.
2015. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen az, csak nekem 24 évesen még nincs diplomám mint neki, mert én dolgoztam ahhoz, hogy el tudjam kezdeni és most is dolgozok de egy érettségivel komoly helyre nem vesznek fel.


Húsipari segédmunkás vagyok, ez se tetszik neki mert milyen alantas munka.


Nekem senki nem segített így valamiből meg kell teremteni a pénzt a sulira meg az életre, mondjuk sulira legalább sokat nem kell fizetni mert államin vagyok, de azért költség van mellette szépen.

2015. ápr. 8. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ezeket nem érti meg elég, érzéketlen, ahelyett, hogy segítene, férfi létére. Tartson el, hogy ne kelljen dolgozni és akkor aranyosan lediplomázol "és meg is fésülködsz a kedvéért". Te meg erős vagy, hogy saját erődből nyomod, hajrá! De veled mi van, amúgy mit érzel iránta? - nem kell feltétlenül válaszolni, csak magadnak. Lehet, hogy ez a srác tényleg nem éri meg egyébként...
2015. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a srác, ő a lány.
2015. ápr. 8. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!