Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gonosz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gonosz dolog hogy cinikusan mondogatják a csúnya fiúknak az emberek hogy legyen önbizalmuk meg minden, miközben porba tapossák őket a lányok folyamatosan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem csúnya dolog. Az ember értéke, önbizalma nem másokból származik. Ne visszajelzések alapján döntsd el, hogy mennyit érsz és ne visszajelzések alapján növeld az önbizalmad. Persze, ha mindenki pozitívan viszonyul hozzád, úgy sokkal könnyebb jobbnak gondolni magad, és fordítva, de azt kell megtanulnia minden embernek, hogy nem mások határozzák meg őt, hanem ő maga. És miután ő maga értékes, magabiztos, boldog személy lesz, már nem fogják a külseje miatt sem megszólni, bántani, mert sokkal de sokkal lényegesebb dolgokkal azt kompenzálja. Szóval nem gonosz dolog, csak könnyebb mondani, mint megtenni, és jellemzően akik mondják, azok könnyebb helyzetben vannak, de attól még nem gonoszság.
2015. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
54%
Szerintem gonosz dolog úgy kérdezni,hogy már egyből a másik szájába rágod a saját véleményedet,mintha az tényleg világigazság lenne.
2015. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
A csúnya fiúk meg a csúnya lányokat bántják.
2015. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Dehogynem,pontosan.Csak ezt azok mondják,akiknek nincsen ilyen gondjuk,és minden a seggük alá van téve,vagy alapból szépnek/helyesnek születtek és semmit nem kell tenniük érte...

Az első amit írt,van igazság benne,de erre egy olyan ember nem képes alapvetően,akit egész kamasz és felnőttkora elején csak a földig tiportak,és megaláztak.Szóval az lenne a valóban jó,de ilyen szintre egymagában egy ember nem képes szerintem eljutni,mikor semmi és senki nem segít neki az égvilágon.Tehát se barátok,senkije nincsen igazából,maximum a családja.

Akit pedig felkapnak és dicsérnek folyamatosan,az nyilván hamar megszokja és nyilván több önbizalma lesz.Tehát ez is attól függ hogyan nézel ki,tehát milyennek születtél.Amit nem Te választottál magadnak...

2015. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad, akkor nem csak a külsőd miatt fognak eltaposni. Ha van, akkor még az is lehet, hogy nem is fognak eltaposni.
2015. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

1-es válaszoló is egy tipikus okoskodó képmutató ember.

Egyészen biztos hogy ő sem járna egy csúnya férfivel/nővel csak olyannal akik szép/helyes azaz fogára aló.

Az önbizalomhoz pedig sikerélmények kellenek.

Volt pszichológia tanáromat idézve:

"Ha egy embert állandóan csak kudarcok érnek... annak annyi."

2015. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

1es válaszoló vagyok. Bemásolom egy másik kérdéshez írt válaszom (elég friss, most volt 10 perce), ugyan nem SZOROSAN kapcsolódik a témához, de úgy érzem, valami köze mégiscsak van.


" De miért olyan helyen, olyan módon akar ismerkedni egy srác, ahol semmi, de semmi más módja nincs annak, hogy eldöntsem, akarok-e tőle valamit, mint az első benyomás, ami nagyjából 10 msh alatt le is van tudva? Miért nem ott ismerkedik, ahol esetleg ezen van esély túllépni, csoportos hobbi, sport, könyvklub akármi. Diszkóban nekem nőként is nehéz lenne párt találnom.


Amúgy nagy tévedésben van itt elég sok ember. Nőknek semmivel sem könnyebb életre szóló párt találnia, mint férfinak. Nőnek szexre könnyű partnert találni, de ez nem az ő érdeme. A férfiak bárkit megdugnak, aki minimum dugható kategória, tehát én azt nem érzem különösebben hízelgőnek, ha valaki le akar velem feküdni. De olyan embert találni, aki személyiségében, céljaiban, életvitelében illik hozzám és aki oldalán egy egész életet el tudok képzelni nekem, mint nőnek, ugyanolyan nehéz találni, mint bármelyik pasinak. Mert nyilván ebben a kérdésben nem dönthet csak és kizárólag a külső. Persze, ha helyes és fel tudok rá izgulni, az jó dolog, de elég is. A szex minősége nem attól függ, hogy kockás-e a hasa, és tudjisten hány centi körméretű a felkarja. És nem is attól, hogy min. 20 centis a farka, mielőtt valaki ezzel jönne. Az, hogy mennyire néz ki jól, az maximum egyéjszakás kalandnál vagy legfeljebb szexkapcsolatnál lehet egyedüli szelektáló tényező. Ha már vele akarok élni, akkor olyasmire is kell gondolnom, hogy mennyire tudunk egymáshoz alkalmazkodni, a szürke hétköznapok alatt mennyire tudunk jól meglenni együtt, éveken át tartó kapcsolatban mennyire unom meg (vagy sem), satöbbi. Majd mikor vénasszony leszek, akkor marhára sokat fog számítani, hogy 50 évvel azelőtt mennyire jóképű és izmos volt a párom. Ha 80 évesen nem tudunk egy szót se szólni egymáshoz, mert intelligenciájában kicsit korlátozott pasast választottam, hát marhára sokra mentem azzal, hogy fénykorában jóképű volt.


És a férfiak fele az én koromban (22 vagyok) még baromira nem akar elköteleződni, ha megemlítem bármelyiknek (nem is első randin, de azért az elején, hogy ne húzzuk egymás idejét, ha ebben különbözünk), hogy amúgy én családot szeretnék majd, esküvőt és gyerekeket, azt kapom, hogy persze, ő is... majd úgy 10+ év múlva. Addig meg? Addig meg csak szórakozni akar, bulizni, élni az életet. Ezzel semmi gond sincs, csak nyilvánvalóan megnehezíti a dolgom, mert ugyan férfiként megteheti bárki, hogy addig húzza a gyerekvállalás témát, ameddig akarja, én, mint nő, bár jelenleg nem vagyok elkésve még semmiről, bőven időben vagyok, de nem várhatok erre a végtelenségig. Igen, hallani arról, hogy 40 évesen szül egy gyereket, aki egészséges, de azért mégis.


Szóval összesítve: nőként bármikor találok szexre pasit, ez így van. De kapcsolatot, komoly kapcsolatot, együtt éléssel és házassággal és gyerekekkel (majd a jövőben, nyilván nem most, holnap) már sokkal, de sokkal kevesebb férfi akad jelentkezőként. Pontosan ugyanolyan nehéz dolgom van ebben a kérdésben, mint bármelyik olyan férfinak, aki ugyanerre vágyik. Mert itt személyiségeknek kell találkoznia, nem csinos pofiknak."

2015. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 1;7

Pedig hidd el fejben rögtön eldől a dolog, és nem csak a diszkóban.

Ez részben saját tapasztalat, részben körülöttem is ezt látom.

Amikor már azzal kezdi a csaj hogy szemez, mosolyog, sokat dumál ott már a pasinak nyert ügye van.

Ha meg csak a száját húzza az tuti bukta.

2015. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, egy jó csaj is taszító, ha nincs semmi önbecsülése és csak rinyál, hogy milyen ronda. Semmi érdekes nincs egy ilyenben. Nem kell azt hinni, hogy csak a külső számít.
2015. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!