Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hülyének tart. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hülyének tart. Ez valami vicc. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig veszekszik, azt mondja, nem lehet velem semmit sem megbeszélni (elmondanám, hogy Nála a megbeszélés azt jelenti, hogy az van, amit Ő mond), ha elkezdünk vitázni, emberi hangnemben, érvekkel, stb, akkor erre felcsattan, ordít, hogy "NA LÁTOD NEM LEHET MEGBESZÉLNI VELED SEMMIT!". Pedig én figyelek rá, próbálom megérteni, stő, még változtam is, Őérte.

Aztán a másik, néha meglepem ajándékkal, erre elkezdi "EZ BETEGES!". Ajándékra. Nem lefejezett, kiszúrt szemi kisbabát, sem halott, csonkított kutyát, sem pedig disznóprémet adok át Neki, hanem kis ajándékokat, de úgy, hogy általában nem tudja, mikor és hol. Kb. 6 éve ismert ismerősömnek azt mondja, hogy én beteg vagyok, nem vagyok normális (megjegyzem, egyik legjobb barátom ez az ismerős), erre ismerősöm rákezd, hogy Ő a nem normális, hogy ilyeneket mond. Mit mond erre? Jajj, Te ezt nem látod, nem ismered elég jól.

Aztán... Írok Neki pl. emailt, elkezdi: mindig felidegesedem, amit írsz. Pedig csak annyit kérdeztem, hogy miket csinált ma, stb. Szóval abszolút átlagdolgokat.

Kb. 10 vitából egyszer akadok ki, és erre azt mondja: na látod, még idegbeteg módjára viselkedsz. Közös ismerősünket múltkor mocskos ribancnak, ostoba pics*nak nevezte, erre azt mondta közös ismerősünk, hogy takarodj a k*rva anyádba. Erre ott sírt Neki, hogy "hogy bánthatsz engem"? Nagyon készen van a lány, én meg értetlenül állok, nézek jobbra-balra, mert olyan, mintha megőrült volna - és engem állít be minden gondja okozójának. Pedig én csak szeretem, nem mászok a nyakára, nem nyomulok mindig, nem sajátítom ki, nem cs*szegetném, mikor okom lenne rá, komolyan mondom, megrémiszt. Már azon is gondolkodtam, elküldöm pszichológushoz, vagy valami, mert ez nem állapot. Sz*r látni, hogy az ember, akit legjobban szeret, már szinte csak fájdalmat okoz, minden szemétnek beállítja, ha pedig kedveskedne Neki, beteg dolognak nevezi, és minden nyamvadt problémáját rámhárítja. Ha beszélni szeretnék Vele, nem lehet. Volt már valaki így? Ez több, mint rémisztő.


2010. febr. 19. 14:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
hát, én már kivágtam volna, mint macskát sz*rni, de küldd el az agyturkászhoz.. hátha még menthető..
2010. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Öcsém ...:D te mit akarsz ettől a csajtól? Sz*rd le, ne is foglalkozz vele, leírtak alapján nem 100as.
2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ez a lány különleges volt, úgy pár hónappal ezelőtt, szóval nem véletlenül szerettem belé, de ez, ami most megy, ez... Komolyan, szerintetek ez miért van? Valami okot. :D
2010. febr. 19. 14:24
 4/29 anonim ***** válasza:
Most ez neki fel se tűnik hogy így viselkedik?:D Mert ha nem akkor erről sem tudsz vele beszélni, vagy nem tudom próbáljál erről vele beszélni , vagy tényleg küldd el agytúrkászhoz :D
2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az a rémisztő,hogy még mindig foglalkozol ezzel az elmebeteg csajjal,hagyd a fenébe,az lesz a legjobb!
2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Neki ez fel sem tűnik. Például, ha felcsattanok, az jön le Neki, hogy Ő normális volt, én meg valamiért ideges vagyok. Vagy a még sz*rabb: nem érti meg mit mondok. Mármint, komolyan, nem érti, nem tudja értelmezni, mit mondok. Nem hiszem, hogy kódnyelvet használnék, jó, kicsit talán bonyolultabban fogalmazok néha, de hogy ne értse meg, mit mondok, az kizárt.

De nem akarom elhagyni, mert mindenki elhagyja, 2-3 hónap után, de most már kezdem érteni, hogy miért.

2010. febr. 19. 14:28
 7/29 anonim ***** válasza:
lol :D hát én kb 2nap után otthagytam volna, amúgy meg nem értem :D azért nem akarod elhagyni mert mindenki elhagyta 2-3 hónap után? és?:D megvan az ok hogy miért hagyta el mindeki , ezért mert mindkivel így viselkedett akkor gondolom.
2010. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem szexhiánya van!Nem vicc!egy kiadós szex segítene rajta!
2010. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szűz lány... 15 éves.
2010. febr. 19. 14:32
 10/29 anonim ***** válasza:
:D egy próbát megérne, nem tudom utánna mi lenne , próbáld ki :D
2010. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!