Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomoru vagyok valaki meghallg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomoru vagyok valaki meghallgatna?

Figyelt kérdés

Ki vagyok bukva, nem tudom mit tegyek ... Kapcsolat beli problema.. aki gondolja az irjon privit elmeselem neki hatha tudna segiteni :(...

18L


2015. ápr. 8. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár.
2015. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írhatsz. :)

19/L

2015. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg, nekem is volt már rossz kapcsolatom, hátha tudok segíteni.
2015. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan nekem is hátha :) 21L
2015. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mesélj.
2015. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért érzem azt, hogy az is lánynak adta ki magát, aki ír, és az is, akik mondták, hogy írjon...

Az érzés, amikor elképzelem, hogy az internet két végén 140 kilós negyvenes zsíros hajú vagy haj nélküli no-life kockák írogatnak egymásnak, elképzelve, hogy életük szerelmével leveleznek.

(sajnos ez most részleges önirónia volt)

2015. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolso, lehet reszben igazad van..

de en tenyleg 18 vagyok es lany... sot nem parkereses miatt vagyok itt.. csak szomoru vagyok es nem tudom mire veljek egy megjegyzest.. sajna hosszu e sbonyolult lenne ide leirni..

2015. ápr. 8. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor írd privátban. Bár nem értem, hogy úgy mitől lenne rövidebb.
2015. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy akár többször is le kéne írnod.
2015. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!