Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Pár évig nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Pár évig nem szeretnék kapcsolatot mert nem szeretnék szomorú lenni" milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy egy 17 éves srác vagyok és eddig kétszer voltam padlóra küldve mert nagyon az a hős szerelmes típus voltam, kétszer vágtak át kapcsolatokban. A legutóbbi kapcsolatom valamiért megváltoztatott és azóta élvezem egyedül az életet, inkább a családommal foglalkozom mert ők azok akik mindig ott lesznek nekem az életben, bárhol is leszek a világon. Boldog vagyok, pár hónapja elkezdtem magamnak kitűzni célokat amiket igyekszem elérni, alakítom a jövőmet, stb. Egy ideje szinte mindenhez pozitívan állok hozzá, inkább segítek másokon minthogy siránkozzak bármi miatt is. Úgy képzelem el az életemet, hogy a következő években kiélem magamat (:D) és csak utána szeretnék majd komolyabb kapcsolatot.

Van aki még így gondolkodik vagy ez rossz hozzáállás?

Nem látom már értelmét fiatalkorú kapcsolatoknak mert 100000ből 1 tart egy életen át, ha meg nem akkor minek?

Lehet rossz kategóriába írom a kérdést, ne haragudjatok ez miatt. :)



2015. márc. 26. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azokat a dolgokat, hogy pozitívan állok hozzá szinte mindenhez, vannak céljaim, stb. azért írtam le mert ameddig voltak barátnőim sosem foglalkoztam a jövőmmel, minden időmet, energiámat, gondolatomat a barátnőkre szántam.
2015. márc. 26. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod,ne kösd le még magad.
2015. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19/F szűz és sose volt barátnőm, de még nem is akarok egy jó darabig.
2015. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pszichoszexuális fejlődéshez hozzá tartoznak a csalódások is, és az is, hogy el akarod kerülni őket. A család tényleg nagyon fontos, de biztos vagyok benne, ha egy neked tetsző lányra találsz, újra próbálkozni fogsz. És ez a természetes.
2015. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor meg nem volt baratom mindig vagytam egy kapcsolatra aztan gyonyoruen atb*szott a srac,egy ideig rossz kedvem volt,utana pedig rajottem hogy az elet nagyon jo fiu nelkul is!Barmikor elmehetek a baratnoimmel csavarogni,megolelhetem a fiu barataimat anelkul hogy barki is feltekenykedne vagy rosszat felteteleznenek rolam.A kapcsolat is nyilvan jo de ha komoly kapcsolatot akarsz azt apolni kell,ahhoz meg nekem semmi kedvem es energiam nincs.Jo ez igy,sorstars! :D

Egy 15 eves lany

2015. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem tul Jo ez a mentalitas.Azert kell elni az elet Minden napjat.
2015. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tudod,ha neked ez a jó,akkor sza rd le mások véleményét és kész.Az hogy jó hozzáálás-e azt senki nem fogja neked megmondani,ezt neked kell tudnod.
2015. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!