Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát sosem talál rám a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát sosem talál rám a szerelem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,szűz,sosem volt még barátom,és nemis csókolóztam még..voltam már szerelmes természetesen többször is,de abszolút viszonzatlan volt:(Sokat sírok is emiatt,szinte az összes barátnőmnek van párja,így 11.osztályban,nekem meg semmi:(mindenki mondja,hogy ne keressem,majd rámtalál,de úgyérzem mindig magányos leszek,holott nem vagyok kövér,se ronda,se beképzelt.

2015. ápr. 8. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Akarsz a barátnőm lenni?
2015. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen,elfelejtettem odaírni,hogy ilyeneket nem kérek.
2015. ápr. 8. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:

kövér,ronda es beképzelt volt az exem.17 mint te...De elottem volt mar egy csomo pasija.

Undorito egy noszemely volt :D azert inkabb mert sok pasija volt!

Orulj,hogy meg szuz vagy.Es szerelembol veszitsd el legyszives.

26/f

2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is, pontosan ugyanebben a cipőben járok, mint te.
2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mást nem tudok mondani csak azt, hogy idő...
2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2: Pedig nem tudod mit hagysz ki... Mindesetre adsz jeleket a kiszemeltnek? Egyébként elég ha egy sráccal beszélgetsz flörtölsz és figyelmes vagy vele.
2015. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Őrült szerelem, amit érted érzek,

Nem feledem, ahogy ránk talált,

Őrült szerelem, igazi szenvedéllyel ég, úgy vártam rá.

Egy költő veszett el bennem(vagy két költő XD)

2015. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Majd ha kétszer ennyi idős leszel, akkor kezd el ezen aggódni. Az, hogy a barátnőidnek van párja, teljesen lényegtelen a te szempontodból.
2015. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7:lehet,hogy en vagyok a szar,mert nem jovok ossze egy nevtelennel Gyakorin,akirol nem tudok az egvilagon semmit.EN KEREK ELNEZEST:)
2015. ápr. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!