Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Kétségbe vagyok esve, úgy érzem már sosem talál rám a szerelem. Hogyan tudnék összegyűjteni egy kis életkedvet?

Figyelt kérdés

Elég szép lány vagyok, 21 éves, csinos, elegáns, okos, és remek barátnőalap. Mégsem kellek senkinek. Minden pasitól csak visszautasítást kapok, hiába vagyok rendes, kedves, bármi... miközben körülöttem minden libának álombaillő kapcsolata van. Sokszor úgy érzem már sosem talál rám a szerelem, pedig kerestem eleget. Már nem bírom a folyamatos egyedüllétet...

Az eddigi "legnagyobb sikerem" egy komolytalan kapcsolat volt, ahol a párom kijelentette hogy ő szeret néha velem lenni, de nem szerelmes.


Tudnátok tanácsot adni, hogyan szedhetném össze magam? Már már a depresszió kerülget, nagyon nem szeretnék elmélyülni benne de nagy a kétségbeesés, és nem tudom hogyan dolgozzam fel ezt az egészet.



2014. szept. 29. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? :$
2014. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülni leginkább úgy tudod, ha nem töröd magad ezen és nem próbálsz kényszeresen kapcsolatot keresni.. Majd megtalál magától. :)
2014. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nyugi ugy is fogsz valakit találni aki szeretni fog :) csak idö kérdése + lehet lejeb kell adnod az igényeid .
2014. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendes srácot keress, akik általában a barát zónában landolnak.

Mint pl. én... :D

2014. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Evergrey ***** válasza:
66%
Erősnek kell lenni ilyenkor, mert a depresszió nemhogy segít, még ront is a helyzeten. Próbálj más területen (munka, tanulás, sport, hobbi, akármi) sikereket elérni, állj pozitívan a dolgokhoz, a pozitív kisugárzás sokat számít. Ne keseredj el, látszik, hogy tudod értékelni az értékeidet, van önbizalmad. Az, hogy eddig nem jött össze, az a jövőre nézve semmilyen hatással nincs. :)
2014. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy rendes pasit. Nekem nagy valószínűséggel bejönnél, de így látatlanban passzolom, hogy mi lehet a gond.

20F

2014. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, annyi normális, rendes pasi van, akinek nincs barátnője. Sőt! A legtöbb pasinak akinek nincs barátnője normális és rendes, pont ezért nincs barátnője. Légy oly kedves és keress már egy olyat, akinek nincs barátnője, és szeretne is téged. Csak nem annyira nehéz. Képzeld, én meg barátnőt nem tudok találni. Aztán pedig én is rendes vagyok. 20/F
2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá a párkapcsolat dologra. 21 éves vagy, még bőven fiatal. Úgy beszélsz, mint ha egy magányos negyvenes lennél.

Még semmiről nem vagy lemaradva. Nem törvényszerű, hogy attól, mert valaki 20 éves, már a fél környék átmenjen rajta. Vannak, akik kevésbé szerencsések a szerelemben.

2014. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
borderline személyiségzavar?
2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy személyiségzavar lenne, de azért majd figyelek rá...
2014. szept. 29. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!