Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hagynatok, hogy fizesse?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynatok, hogy fizesse?

Figyelt kérdés

Regota szeretnek tetovalast, de eddig valahogy nem jott ossze.Van egy srac, akit 2 eve ismerek a legjobb baratja pedig egy szalonba dolgozik. Emlitettem neki meg regebben, hogy szeretnek csinaltatni, de akkor nem mondott ra semmit, csak annyit, hogy remeli nagy a fajdalomkuszobom. Ma viszont felhivott, hogy tudom e mar, hogy milyet szeretnek, mert a baratja hetvegen meg tudna akar csinalni. Kerdeztem, hogy kb. milyen arra szamitsak, de azt mondta kifizeti nekem, ugy is nem sokara szulinapom lesz.

Kozos ismerosok szerint elegge tetszem neki, en is kedvelem, de nem szeretnek vele osszejonni. Kihasznalni se akarom es tartozni se szeretnek neki,de azt mondta semmikepp se hagyja, hogy kifizessem.

Keressek mas tetovalot inkabb? (A haverja nagyon-nagyon ugyes, nem lattam meg olyan tetkot, amit O csinalt es ne tetszett volna.)


2015. ápr. 8. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én nem engedném....ráadásul semmit sem akarsz tőle.

felejtsd el..szegény.

2015. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez komolyan kérdés?
2015. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem mivel úgyis a haverjának kell majd fizetned és a srác nem lesz ott, hogy tiltakozzon rá fogod tudni tukmálni, az lenne a helyes h tényleg nem akarsz tőle semmit...
2015. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne engedd.
2015. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyebkent szerintem is ugy fair, ha nem hagyom, hogy fizesse.

Csak, O is ott lesz, mert ott dolgozik, de O nem tetovalo.

Semmikepp se hagyom,hogy fizesse..csak a legjobb baratnom szerint ebbe semmi rossz nincs, hisz en is vettem neki szulinapi ajandekot es ez kicsit bezavart.(Ja, csak az en ajandekom 900Ff volt..nem egy 15000Ft-os tetko).

Koszi a valaszokat

2015. ápr. 8. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!