Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a leendő barátnőtök tele lenne sérülésekkel, vágásokkal?

Figyelt kérdés

Pár randink volt még nem igazán beszéltem róla, de nekem tiszta sebhelyesek a kezeim és a mindkét combom belső fele.


Ez mennyire visszataszító ?


Ha minden igaz kapcsolatba leszünk nemsokára, nem tudom mikor kéne erről szólnom.


2015. ápr. 9. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha vagdosta magát akkor egy lelkileg labilis személyiség, és egész biztosan nem járnék vele.

Ha sérülés, ami baleset miatt keletkezett, akkor azzal semmi gond.

2015. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem csinálod már, semennyire nem zavar! Viszont ha még mindig csinálod nem jutnánk el kapcsolatig.
2015. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen lelkileg instabil ringyótól rohannék amerre látok. Vagdosd magad egyedül hulladék.
2015. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha vagdosás miatt, akkor én pont h próbálnék jobban odafigyelni, h ne tegye tovább, és megelőzni az ilyet..

Szóval ha még csinálod, akkor jobb, ha abbahagyod..

2015. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
93%
Ha vagdostad magad, akkor szerintem ez visszataszító, mert ez mostanában hatalmas divat lett, hogy lányok "vagdosás" néven karcolgatják magukat. Aki normális az nem csinál ilyet, akármilyen lelki problémája van.
2015. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
4-es, egy barátnőt keresel, vagy pedig egy lelkisérült elmebeteget, akit ápolgathatsz, meg pátyolgathatsz? Maximum a szűz fiúcskák vágynak erre
2015. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függene.
2015. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fiú, de ha az lennék, nekem se kéne ilyen csaj. Nem azért, mert macerás lenne ápolgatni a "beteg" lelkét, hanem mert az jönne le, hogy egy tipikus önsajnál(tat)ó tinip*csa, aki hallotta valahol, hogy trendi ha az ember kárt tesz magában egy-egy családi vita után, vagy nagy szerelmi bánatában.
2015. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Én vagdostam magam régen. Nem sajnálatot várok, le is pontozhattok ha jólesik, csak megjegyezném, hogy nem mindenki divatból csinálja. Rólam pl SENKI nem tudta/tudja, soha senki nem látta a sebeket, ügyeltem rá. Ne kenjétek rá mindenkire hogy feltűnési viszketegség...

Azt már megértem, hogy úgy érzitek a lelki beteg társ sok energiát vesz el. Viszont ha régi hegek, valószínűleg már nem csinálja, túltette magát a gondokon, ekkor valószínűleg erősebb lelkileg, mint ti.

Ha zavar, hát zavar, jogotok van hozzá, hiszen ez nyilván nem normális dolog, de nem kell egyből ilyen bicskanyitogató stílusban nyilatkozni és lenézni.

2015. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!