Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kamaszkori dolog lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kamaszkori dolog lehet vagy ezzel orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Na szóval az van,hogy ma anyám elküldött fodrászhoz(mert neki hisztizni kell mert nincs olyan amit ő nem akar) és levágatta velem azt a hajat amiben jól,normálisan éreztem magam(hosszabb volt igen de nem vészes de hisztitnie kell) és kb ezzel a hajjal minden önbecsülésem,magabiztosságomat eltüntette plusz nem tudom miért de az az érzés is rámtört hogy dagadt vagyok meg nem kellek senkinek stbstb... Tiszta ideg vagyok holnap 5-kor kellene kellnem és pattanásig vannak feszülve az idegeim,annyira hogy kb 20-30mp elteltével rángatóznom kell egyet(akaratom ellenére) és tudom hogy csak kis része kapcsolódik ide de ez mi? Tehát ha streszz ér mindig rángatóznom kell hogy lenyugodjak. Ezt kifogom nőni? 15/f
2015. ápr. 10. 00:36
 1/6 SweetLady ***** válasza:

Átérezlek valahol 11 voltam amikor kislány koromban le lett nyirva pár milisre a haja mert a fodrász félreértett...

figyi türelem visszanő az...És nem biztos h kinövöd a rángatózást :D Edzesd az idegeidet

2015. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak anyámmal kapcsolatban ilyenek az idegeim valamiért ja és hétfőn tablófotózás,azon nem fog visszanőni
2015. ápr. 10. 00:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyám is kibacott velem így egyszer,levágatta a hosszú hajamat :) Jó béna frizurám lett,úgy néztem ki mint egy gyogyós,de túléltem,nem lettem lelkileg sérült :D
2015. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De basszus akkor is az a tabló ott marad amég le nem rombolom az iskolát :DD
2015. ápr. 10. 00:46
 5/6 SweetLady ***** válasza:

figyi ha írtad volna azt is lehet nem írtam volna ide semmit :D

hát drágám...ezzel már nem tudsz mit kezdeni

2015. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugi a tablóképed pár év múlva már nem is fog érdekelni. Anyukáddal nem tudnál beszélni? Fogadjon el téged olyannak amilyen vagy,már nem a pici fia vagy akire olyan ruhát meg olyan külsőt ad amilyet ő akar. Még csak 15 éves vagy, sok minden fog még változni az életedben,fel a fejjel :))
2015. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!