Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mennetek?

Figyelt kérdés

Szeretnelek megkerni benneteket,hogy adjatok nekem par otletet,hogy hova mennetek el nyaron a baratotokkal/baratnotokkel kulfoldon nyaralni. Spanyolorszag kilove es anglia is. A keret kb 105-120000ft. Elnezest,hogy ide irtam de mashol nem gyakran valaszolnak!

18/L 20/F (3 eve vagyunk egyutt)



2015. ápr. 10. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Görögország ?
2015. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azon belul hova? Neztuk Santorinit es Zakhyntost de mindketto tullepte a koltsegvetesi keretet. Az osszeg amit fent emlitettem enni inni valoval meg szallassal egyutt kene hogy kijojjon
2015. ápr. 10. 10:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Horvátország,Rab sziget.
2015. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szep hely nagyon :) De gondolod kijon a keretbol?
2015. ápr. 10. 10:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel egy utazási iroda honlapjára és keressetek előre foglalós utazásokat, azokat nézzétek végig. Nem így érdemes keresni, hogy kitaláltok egy helyet és oda kerestek utat, hanem végignézitek mi van és onnan, ami megtetszik. Vagy ami mg izgibb: last minute ajánlatokat nézni: elhatározzátok, hogy ti bizony két nap múlva utaztok nincs mese és akkor keresgélni. Így jóval olcsóban tudtok izgi helyekre eljutni.
2015. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,az Oszkárra regisztrálj be,és úgy menjetek pl. Horvátországba.Úgy olcsóbban kijön,nézd meg milyen helyekre mennek az emberkék,mennyit kér benzinre.És velük is gyertek vissza.Ha megvan a hely,akkor azon belül neten egy olcsó szállást kell keresni.Kaját meg vigyetek magatokkal.
2015. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! :) szivesen meghallgatok meg tobbet
2015. ápr. 10. 10:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Fejenként vagy összesen ennyi a keret? Én amúgy ennyiből körbeutaznám Európát stoppal és couchsurfinggel, helyiekkel haverkodnék és nem turistaként, hanem az ő szemszögükből ismerném meg a városokat, szép helyeken túráznék és rengeteg jó helyi ételt ennék. De ha tengerparton lazulós nyaralásra vágysz, akkor pl. Bulgária elég jó, nincs túl messze, szép a tengerpartja (Neszebar környékén gyönyörű városkákkal) és relatíve olcsó is. Szervezett útra ilyen keretből nem mennék, ha magadnak állítod össze az útitervet, olcsóbban kijössz, azokra a helyekre jutsz el, ahova igazán szeretnél, és nem kell elviselni a minden csoportban törvényszerűen előforduló irritáló alakokat.
2015. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is akartunk csoportosan menni es csak 3-5 napra go doltunk elutazni valahova. 3 ev utan ez lesz az elso olyan nyar amikor kettesben elutazhatunk es szeretnenk valami szep helyre menni :) eredetileg koncertet neztunk volna meg pozsonyban de adodott egy aprobb malor es nem tudjuk megnezni, pozsony meg csak ugy elugrani nem vonz legalabbis engem nem annyira.
2015. ápr. 10. 11:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem fejenkenti keret van hanem ennyit birunk ketten korulbelul osszedobni :)
2015. ápr. 10. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!