Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ez veletek is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez veletek is így van?

Figyelt kérdés
A barátom gyűlöli, ha fotózzák, ezért nincs vele egy dara közös képem sem. Annyira rosszul esik, mert az az érzésem, hogy nem szeret és nem akar velem közös emlékeket :( Mindig azt mondja, hogy nem akarja, hogy mások a képét nézegessék, de emiatt semmi közös nincs (és nem ez a legfontosabb, de facebookra sem tudok kitenni semmi közös képet :()
2015. ápr. 10. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most itt az a kerdes hogy neked a neten kell kapcsolat vagy a valosagba? Nekunk 3 evig tartott mire lett 2 hasznalhato kozoskepunk. Ha nem szereti ne eroltesd az a lenyeg hogy teged szeret. Az emlekekhez meg nem kellenek kepek

18/L

2015. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szeretem ha fotóznak, de ha a barátnőm szeretne közös képet akkor benne lennék, de csak a sokadik képre mondanék igent ami vállalható annyira, hogy mások is láthatják.
2015. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem,nem vagyok fotogén.A facebookra meg pláne nem.Mutogassák magukat ott az önbizalomhiányban szenvedő emberek magukat.Azt meg,hogy csak dicsekvésképp tegyék fel a közös képet,inkább nem kommentálom.
2015. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a neten kell a kapcsolat, azért is írtam zárójelbe a facebookos dolgot, mert nem az a lényeges. De szeretném, ha volna közös képünk, amit meg tudok nézni, mikor távol vagyunk egymástól és ez nagyon hiányzik és rosszul esik, hogy nem akarja.
2015. ápr. 10. 11:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ezt, hogy szeretnel egy kepet ezert meg azert , szeret ha tudja majd az okat valoszinuleg bele megy
2015. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs,mert ő is gyűlöli a fényképezést.Nekem se fontos,mert nem a képeken múlik egy kapcsolat.
2015. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De cuki vagy.(nekem az is sok,ha otthon látom).
2015. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret, mert nem szeret fényképezkedni? Te is meg vagy roggyanva kicsit agyilag...
2015. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De komolyan...azt mondta, el szeretne később feleségül venni. Az esküvőn sem lesz fotós és átvilágítanak mindenkit, mielőtt bemegy a terembe és elveszik a fényképezőgépet mindenkitől, nehogy legyen egy nyamvadt képünk?
2015. ápr. 10. 11:12
 10/15 A kérdező kommentje:
És neki miért nem kell közös kép, amit megnézhet? :(
2015. ápr. 10. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!