Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ez veletek is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez veletek is így van?

Figyelt kérdés
A barátom gyűlöli, ha fotózzák, ezért nincs vele egy dara közös képem sem. Annyira rosszul esik, mert az az érzésem, hogy nem szeret és nem akar velem közös emlékeket :( Mindig azt mondja, hogy nem akarja, hogy mások a képét nézegessék, de emiatt semmi közös nincs (és nem ez a legfontosabb, de facebookra sem tudok kitenni semmi közös képet :()
2015. ápr. 10. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Majd az eskuvon lesz fenykepesz. De az meg nagyon messze van addigra megvaltozhat a velemenye es meg valami valoszinuleg van rolad kepe es nezegeti azt :)
2015. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rólam van képe, de olyan nincs, ami közös
2015. ápr. 10. 11:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Saját magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy nem azért nem kell neki közös kép mert nem szeret téged, hanem azért mert magát "kevésbé előnyös külsejűnek tartja". Ebből adódóan nem szeretné, h más lássa a képet és esetleg kinevesse, gúnyolódjon rajta. Vagy megjegyzéseket tegyen neked, h miért vagy vele. A másik pedig, h mivel nincs magával kibékülve, nem szeretne magáról képet nézegetni. Ha rólad lát képet az neki elég.

Illetve van olyan opció is, h mivel nem fotogén azért 100 képet kéne lőni, h egy normális legyen és ehhez nincs kedve. Sz@r képet meg nem szeretne ha mutogatnál róla.

2015. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha megkérne, nem tenném fel sehova a közös képet, megértem, ha nem akarja, de szeretném, ha legalább a mobilomban lenne egy közös mosolygós kép, amire ránézhetek, ha rossz a kedvem és mosolyra derít. Egyébként meg nem vagyok olyan gyönyörű, hogy bárki olyat mondjon neki, hogy miért vagyok vele...
2015. ápr. 10. 11:40
 15/15 anonim ***** válasza:
#7 Szakadok! :D
2015. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!