Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha nincs párod jó az ex is.
2015. ápr. 10. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Skype, exen keresztül közös beszélgetésben.
2015. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velencei-tónál,exem hívott oda hogy bemutassa a cimboráját.
2015. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mostanában ez már kb a 20. ilyen kérdés..még mindig nincs párom..
2015. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Suliban :)
2015. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt
2015. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fél-ismerősöm volt, egy buli alkalmával nagyon sikerült berúgnia, a telefonja lemerült, az utolsó busz elment, hát nálam aludt.
2015. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én egy pizzériában dolgoztam, és ő mikor bejött az egyik kollégájával, és megkérdeztem tőlük, hogy kérnek e valamit, mindig azt válaszolta, hogy ,,téged,,. De én ezen csak nevettem egyet, mert a főnök keresztgyereke :) másnap megint be jött, de akkor közös ismerősenkel jött be, akkor szinte nem is beszéltünk, mert nem én szolgáltam ki őket. Harmadnap, ismét bejött egy barátjával, de akkor már a nevemen szólított, és megkért hogy én szolgáljam ki. Háááát igen csak ideges voltam, mert olyan fura helyzet volt... Ez egy szerdai nap volt, még aznap kaptam este tőle egy sms-t, szóval a számomat is megszerezte. Elkezdtünk sms-ezni, meg telefonálgatni. Pénteken találkoztunk, sokat beszélgettünk, aztán megkérdeztem tőle, hogy nincs e kedve eljönni szombaton bálba. Eljött és össze is jöttünk :) ez már lassan 7 éve volt, azóta már van egy 2 éves kisfiunk, és nagyon boldogok vagyunk :)
2015. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok 7-es ! :)
2015. ápr. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!