Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik pasi jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik pasi jön be a legjobban?

Figyelt kérdés

Theo James (A beavatott-Négyes)

[link]


Jai Courtney (A beavatott-Eric)

[link]


Miles Teller (A beavatott-Peter)

[link]


Csak mert most néztem meg A beavatott 2-t, és már az 1. részben is arra gondoltam, hogy biztos mindenki "Négyes" után csorgatja a nyálát, de nekem Eric és Peter sokkal jobban tetszik. Szóval nekem pl. Eric jön be a legjobban, pedig nem az a tetkós, fültágítós pasi a zsánerem (de mondjuk amúgy is csak a szerep miatt néz ki úgy). És gondoltam megkérdezem, ki hogy áll ezzel.



2015. ápr. 10. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Eric is marha szexi, négyes inkább csak az alakított karakter miatt, bár a testfelépítése se kutya.

Végre egy jó casting...

2015. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jai Courtney egyértelműen, tetszenek a tetovált, kissé rosszfiús beütésű férfiak.
2015. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Theo azért eléggé ott van:)

De amugy Milest bírom a legjobban, mert már több filmben is láttam és nagyon jól tudja alakítani a karaktereit:)

17/l

2015. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Theo James(az eljátszott karatertől függetlenül is)
2015. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eric. Natürlich. Nála szexibb pasit nem nagyon láttam mostanában. Peter nekem nem jön be, Négyesnek meg a felsőteste a meggyőző, de az arca semmi extra. Szóval Eric, Eric, Eric :D

17L

2015. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, bár Eric és Peter negatív karakterek, engem sokkal jobban megfogtak, mint Négyes. Ha csak külsőt nézünk, akkor pedig számomra egyértelműen Jai a befutó, de látom, ezzel nem vagyok egyedül :)
2015. ápr. 10. 17:52
 7/9 anonim válasza:
Nekem is négyes jön be.Jai rCortney a Spartacus című sorozatban nekem ugyan jobban bejött.
2015. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Theo és Miles. Nem tudnék dönteni. <33
2015. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KÁ ügynök00 válasza:
Egyértelműen Négyes. :)
2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!