Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, első találkozásnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első találkozásnál, hogyan mutatjátok ki, hogy bejön a srác?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Angolosan távozom.

Na nem, ennél azért több nevelést kaptam valamivel, de ha nem jön be, nem is tudok felszabadult lenni a környezetében, maradnak a kínos csendek, rövid válaszok, kerülöm a tekintetét, piszkálom a hajam, körmöm, elhúzódom az érintésétől... ezek azt hiszem elég egyértelmű jelek.

2015. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, félreértelmeztem és leírtam az ellenkezőjét.
2015. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondom HA BEJÖN.!!!
2015. ápr. 10. 16:51
 4/10 A kérdező kommentje:
:D semmi gond.
2015. ápr. 10. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokat nevetek, mosolygok rá, felveszem az évődő stílusom, hagyom neki, hogy meghívjon (ha nem jön be és nem akarok vele még egyszer találkozni, akkor nem engedem, mert az eléggé nem visszatérő "befektetés" lenne a számára).
2015. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
általában el vagyok pirulva, furcsán hebegek, dadogva beszélek és amikor már így fel vagyok oldódva, akkor mindig mosolygással:D vagy ha nem mer a szemedbe nézn eés mosolyog vagy ha folyamatosan a haját birizgalja :') vagy csak nem tud egy helybe maradni:) hát ez nem egy össze függő válas, de rremélem érthető:)
2015. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én beszéltem 1 lánnyal,mondjuk fél órája ismertem,és:


- Komolyan beszélgettünk,szinte kiöntötte a lelkét.

- Mosolygott rám,hosszan válaszolgatott.

ez egy "baráti" gesztus lehetett?

2015. ápr. 10. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, kompenzálom a saját hülyeségem. :D

Jó, ha találunk valami közös pontot, témát és arról mesélünk egymásnak, kicsit esetleg nosztalgiázunk. De hogy ne legyenek kínos csendek véletlenül sem, ezért kerülöm az olyan randihelyeket, ami egy helyen zajlik, pl. egy kávézóban, ott nincs túl sok küldő inger, sokkal jobb kiszabadulni a természetbe, ahol megtervezhetjük közösen az útvonalat, s azzal is egymásra hangolódunk, valamint jóval egészségesebb is a sport a kávénál, sütinél. Ilyenkor nagyobb az esély arra is, hogy akarva-akaratlanul hozzá simuljak, azért kávézóban hozzádörgölőzni valakihez mégsem lehet feltűnés nélkül. A szemébe nézek, kikérem a véleményét erről-arról, viccelődöm vele...

2015. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimpatikus voltál neki simán.
2015. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak egy amatőr kérdez ilyet. Aki profi, az már észre veszi a jelekből.


Sokat kell randizni, és lesz rutinod, hogy miket kell figyelni.

2015. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!