Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akit érdekelnek tudományos dolgok? Pszichológia, szociológia, antropológia, etológia, genetika, orvostudomány?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Te ezek közül melyik vagy?
2015. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pszichológiát tanulok. Miért?
2015. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ő a genetikai hulladék
2015. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

volt már randim pszihómukusnak tanuló lánnyal, és egyéb orvosi célokkal rendelkezővel is és hát úgy vettem le a tapasztalataimból, hogy akiket ilyenek érdekelnek, azok nem valami jó társaságok.


Elég hülye témákat hozott fel a psziholány, és nem igazán hiszem, hogy bepróbálkoznék mégegyszer orvostuodományt tanuló csajnál.


Ez olyan mint az informatika, egy informatikus képes mindent kielemezni, beszélni róla, sokszor már zavaróan... na ugyanezt csinálta a 2 lány is. -> engem a hideg ráz az orvostumánytól, egyszer rosszul lettem miközben vetítették a leokémia folyamatát... phejj most is kirázott a hideg.

2015. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Semelyik, csak művelt laikus

Hasonló a hasonlónak örvend alapon próbálkozom

2015. ápr. 10. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Négyes, akkor megkaptad tőlük az esszenciát :D
2015. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még csak középsuliba járok, és nem is valószínű, hogy valaha tanulnám ezek közül bármelyiket is, de a pszichológia érdekel amúgy.
2015. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem érdekelnek. :)
2015. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szociológiát végeztem, orvosi területen dolgozom és gondolkodtam a pszichológia szakon. Az antropológia pedig érdekes volt egyetemen.
2015. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
orvosira fogok menni,majd pszichiáter szeretnék lenni.
2015. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!