Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiúk! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Amúgy lehet, hogy nem ezen az oldalon kéne feltennem ezt a kérdést. :D De más meg nincs, szóval mindegy.


Most nincs senki, de ha egyszer ismerkednék valakivel, és még az elején megkérdezném, hogy szokott egy gyakorin általánosítani és gyűlölködni, vagy sajnáltatni magát. Ez nagyon gáz lenne? (Ha nem lenne a válasza. Ha igen, akkor nem érdekel, nekem nem kell nőgyűlölő vagy önsajnáltató.)



2015. ápr. 11. 00:54
1 2
 1/17 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Ha itt ismerkedsz valakivel, akkor elővigyázatosság és érthető. Ha élőben, akkor jó eséllyel hülyének néznek. :D
2015. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
nekem meg a gyíkos nők nem szimpik fusztrált az összes talán az evárásukat maga az isten se tudná teljesíteni
2015. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kellehür?
2015. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mosolyognék egyet rajtad, de megérteném, hogy miért kérdezed. :)


22/F

2015. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kellehür. :D
2015. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elírtam. *Szokott-e gyakorin...


#2: Csak azt tudom írni, amit ilyenkor mindenki: Vannak kivételek is.


#3, 5: Ja, már igazán csinálhatnának neki egy címkét. :D

2015. ápr. 11. 01:01
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Vannak kivételek is. ócska "női" duma :D nem vesszük be nyugi de biztos vannak de nem a földön
2015. ápr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd, nekem haverjaim elképedve kérdezik, hogy mit keresek ezen az oldalon, de amikor felolvasok 1-2 kérdést és hozzászólást, akkor már értik
2015. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ELég gáz lenne megkérdezni :)

Inkább ismerd meg :)

2015. ápr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy normális ember szerintem egy ilyen kérdésen csak röhög. Maximum az gáz, hogy alapnak veszed, hogy az illető ismeri a GyK-t és még kérdéseket is tesz fel gyakran.
2015. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!