Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak lehet egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Malacka07 kérdése:

A lányoknak lehet egymást után több orgazmusuk?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet.
2015. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat ez attol fugg, mennyire ugyes a partner... De igen, 'technikailag' mindenkeppen lehet.
2015. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

17L

2015. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Valakinek igen, de nem lehet általánosítani. Vannak nők, akiknek az izgathatósága egyáltalán nem esik vissza az első orgazmus után, és lényegében kifulladásig folyamatosan képesek ujra meg ujra akár percenként elélvezni, ha kapják az izgatást. Vannak viszont akiknek az orgazmusgörbéje olyan mint a fiúké, vagyis orgazmus után van egy hosszabb-rövidebb periódus, amikor a punci érzéketlenné válik, és a további izgatás pár percig kellemetlen. Vannak egylövetű csajok is: egy szex - egy orgazmus. És akkor még nem beszéltünk arról a kb 5-10%-ról, aki egyáltalán nem is tud elélvezni, vagy csak szökőévenként. Nem lehet megúszni, mindig az adott nő testét kell kismerni sok odafigyeléssel.
2015. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vibescu jól beszél. Különös, hogy nekem mindig az egylövetű csajok voltak a kedvenceim, akikkel együtt, egyszerre értem el az érzékek robbanását.
2015. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet , nekem egy alkalommal 3x volt orgazmusom
2015. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az a legjobb orgazmus amikor egyszerre mentek el.

Fenomenàlis èrzès!!

2015. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyszer szokott egy lövetű vagyok mint a fèrfiak de akkor aztàn elzsibbad hirtelen az egèsz alhasam! :)
2015. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet bizony.... sorozatorgazmusunk is.. :P
2016. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!